Fundacja Herosi

2 Stałych Pomagaczy
Anonymous
X zł miesięcznie
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Typ Charity organisation

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Herosi jest organizacją pożytku publicznego od 2009 roku aktywnie pomagającą dzieciom z chorobami nowotworowymi.

Czym się zajmujemy?

Wolontariusze Fundacji Herosi od wielu lat realizują marzenia podopiecznych z onkologii dziecięcej, organizują spotkania ze znanymi osobami, wyjazdy na mecze, treningi i koncerty. Regularnie odwiedzają podopiecznych w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, organizując im czas wolny od zabiegów w trakcie leczenia i pobytu w szpitalu.

W działalność Herosów zaangażowani są znani sportowcy m.in. siatkarze i siatkarki, skoczkowie narciarscy, piłkarze ręczni, piłkarze nożni, a także aktorzy, projektanci i muzycy, którzy biorą udział w spotkaniach z dziećmi, zbiórkach i w sesjach zdjęciowych z udziałem podopiecznych. Fundacja Herosi od samego początku intensywnie współpracuje z reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Zawodnicy oraz trenerzy odwiedzają podopiecznych fundacji leczących się na oddziale onkologii dziecięcej, przekazują siatkarskie gadżety na licytacje oraz użyczają swojego wizerunku w charytatywnym kalendarzu Fundacji Herosi, z którego całkowity zysk przeznaczony jest na pokrycie kosztów nierefundowanej chemioterapii oraz diagnostyki genetycznej dla podopiecznych fundacji.

Szczegóły dotyczące działań Fundacji Herosi można znaleźć na www.herosi.eu oraz na profilach: facebook.pl/FundacjaHerosi i instagram.com/fundacjaherosi  

2 Stałych Pomagaczy
Anonymous
X zł miesięcznie