Osada radości, osada nadziei na lepsze jutro... Niepełnosprawne dzieci potrzebują terapii i Twojej pomocy!

Person verified by the Siepomaga Foundation
15,765 zł
Supported by 95 people
Donate Donate
Goal
Budowa ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci

Grodziskowa Osada Radości , 41 years

Warszawa, mazowieckie

Started: 12 February 2021

Mieliśmy marzenie. Jedno, od lat to samo. Marzenie, żeby ci, którzy najbardziej potrzebują pomocy, tę pomoc dostali.

Tak powstał nasz plan. Porwaliśmy się z motyką na słońce, przepłynęliśmy kilometry wartką rzeką pod prąd, ale wierzymy, a właściwie wiemy, że z Waszą pomocą uda nam się ten plan zrealizować! Chcemy zbudować ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci. Grodziskową Osadę Radości, w której każdy, kto tego potrzebuje, otrzyma terapię, wsparcie i nadzieję, że nadejdą jeszcze piękne dni... 

Grodziskowa Osada Radości

Plan mamy naprawdę ambitny! 4 budynki i 1500 metrów kwadratowych, jednak w zderzeniu z szarą rzeczywistością chorych dzieci to niewiele. Jeden z budynków jest już wykończony, co pozwoliło nam na rozpoczęcie prowadzenia terapii, jednak przed nami jeszcze długa i wyboista droga!

Grodziskowa Osada Radości

Nasze konie, osiołki, psy i alpaki czekają na małych podopiecznych, których chcemy przyjąć jak najszybciej! Czas u nas spędzony to wypoczynek, relaks, zabawa, ale przede wszystkim rehabilitacja, nauka, terapia i integracja! Dzieci niepełnosprawne ze swoimi rodzinami, ale także osoby starsze, chore, ubogie, oraz te potrzebujące naszej pomocy i wsparcia - wszyscy ją u nas znajdą!

Grodziskowa Osada Radości

Od lat mówi się, jak ważna jest zooterapia. Tym bardziej boli nas fakt, że na drodze do spełnienia naszego marzenia stoją pieniądze! Wiemy, że prosimy o dużo. Jednak wiemy też, że dużo możemy dać tym, którzy od losu dostali bardzo mało... Wstępny koszt inwestycji to ponad 3 miliony złotych! Pukamy zatem do Waszych serc i prosimy - pomóżcie nam! Dobro, które nam okażecie, obiecujemy oddać w świat, z nawiązką!

Supporters

Loading...

Person verified by the Siepomaga Foundation
15,765 zł
Supported by 95 people
Donate Donate