#KręcimyDlaCiebie

Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do współtworzenia wraz z firmą DHL, Fundacją DHL Dostrzegamy Innych Ludzi oraz Fundacją Jedni Drugim wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu wsparcie finansowe leczenia onkologicznego naszych podopiecznych Natalii i Daniela.

Natalia – tuż przed swoim ślubem dowiedziała się o nowotworze. Musiała zweryfikować życiowe plany i skupić się na walce z chorobą. Liczymy, że środki zebrane podczas tej Akcji pozwolą na wsparcie leczenia poprzez niezbędną suplementację wzmacniającą organizm w trakcie chemioterapii.

Daniel – po operacji guza mózgu boryka się z licznymi powikłaniami. Szansą na osiągnięcie sprawności jest kosztowna, prywatna rehabilitacja. To właśnie na nią zostaną przeznaczone środki uzbierane podczas wyzwania.

W dniach 18 – 20 września 2019 r. Pracownicy DHL podejmą heroiczny wysiłek, aby wesprzeć Natalięi Daniela. Wezmą udział w niezwykłej wyprawie na rowerach trwającej nieprzerwanie przez 50 godzin.  Podczas tej podróży zbierane będą środki na  ich leczenie i rehabilitację.

Dlaczego 50 godzin? Ponieważ w tym roku DHL świętuje swoje 50-cio lecie.

Mamy nadzieję, że przyłączą się Państwo do naszej Akcji.

Aneta Cegielka

Wsparli

100 zł

Mati

10 zł

Anonymous

powodzenia
50 zł

Anonymous

Życzę zdrowia
100 zł

Anonymous

X zł

Daria

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
21%
2 174,10 zł Supported by 50 people CEL: 10 000 ZŁ