Ja już guza się nie boję

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 24 people
1,280 zł (106.66%)

Łuków, lubelskie

Started: 13 June 2012
Ends: 20 July 2012

7-letnia Julia z Łukowa zmaga się z guzem Willmsa, złośliwym nowotworem nerki. Dziewczynka miała kilka marzeń - jednym z nich był dziewczęcy rower z akcesoriami.

Fundacja Dziecięca Fantazja odwiedziła Julkę z wolontariuszami z Kanady podczas Podróży Spełnionych Fantazji. Dziewczynka, gdy zobaczyła piękny rower udekorowany kokardą, zaczęła skakać z radości. Ponieważ była piękna i upalna pogoda Julia od razu chciała wypróbować wymarzony sprzęt.


Przed blokiem, gdzie Julia mieszka, dziewczynka dosiadła swojego nowego „rumaka” i ruszyła w rajd dookoła bloku. Dziewczynka była bardzo zadowolona ze wszystkich prezentów, które otrzymała. Były to, oprócz roweru, różne gry i zabawki, którymi wolontariusze pobawili się wspólnie z Julką.Ułożyliśmy puzzle i spędziliśmy razem trochę czasu. Julia nie chciała abyśmy ją opuszczali, ale zbierało się na ogromną burzę, więc musieliśmy szybko „uciekać”. Jesteśmy pewni, że Juleczka będzie miała wiele radości z nowego roweru.
 
Marzenie Julii spełniło się miedzy innymi dzięki osobom, które wsparły akcję na portalu Siepomaga.pl. Wszystkim Wam z całego serca dziękujemy. Bez Was wniesienie radości w życie Julii nie byłoby możliwe.

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 24 people
1,280 zł (106.66%)