Julian potrzebuje codziennej pomocy, aby mógł być samodzielny w przyszłości!

Person verified by the Siepomaga Foundation
505.07 zł
Supported by 25 people
Donate Donate
Goal
Leczenie, rehabilitacja i zakup sprzętu rehabilitacyjnego

Julian Wójcik, 19 months

Starachowice, świętokrzyskie

Skrajne wcześniactwo, ciężka zamartwica urodzeniowa, niewydolność krążeniowo-oddechowa, dokomorowy krwotok II stopnia, zaburzenia napięcia mięśniowego, małogłowie

Julek urodził się 15 tygodni przed terminem. Jego stan był bardzo ciężki, praktycznie od razu został zaintubowany i podłączony do respiratora. Przez pierwsze dni mogłam na niego jedynie patrzeć przez szybę inkubatora. Po 9 dniach został przetransportowany do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie jest leczony do dziś. Juleczek mając kilka miesięcy przeszedł swoją pierwszą operację. Do tej pory przebył ich kilka, w tym odtworzenie ciągłości układu pokarmowego, odbarczenie przewodu pokarmowego po operacji naprawczej przetok jelitowych metodą Bishop-Koop, zamykanie przewodu Botala, laseroterapię oraz operację w związku z martwiczym zapaleniem jelit. 

Cały czas synek musi być pod kontrolą wielu specjalistów.  Choć Julek skończył już 14 miesięcy to nie podnosi główki, nie obraca się na bok. Ma również problemy z jedzeniem i piciem. Obecnie pilnie musimy kupić pionizator oraz specjalistyczne krzesełko ortopedyczno-rehabilitacyjne. Dojazdy, leki, wizyty, rehabilitacja - to wszystko bardzo obarcza nasz budżet.

Zabiegi rehabilitacyjne są refundowane tylko w niewielkiej części, niestety wszystkie inne zabiegi to wydatki prywatne. Wizyty lekarskie specjalistyczne, dodatkowe konsultacje to również nierefundowana część leczenia Juliana. Nie jesteśmy już w stanie sami podołać wszystkim wydatkom. Julian jest naszym ukochanym, wymarzonym synkiem i zrobilibyśmy dla niego wszystko…

Prosimy Was Wszystkich o Wielkich Sercach pomóżcie, by nasz synek był zdrowym, normalnym dzieckiem… On ma tylko 14 miesięcy i całe życie przed sobą….

Rodzice Juliana

Supporters

Loading...

Person verified by the Siepomaga Foundation
505.07 zł
Supported by 25 people
Donate Donate