KaMisia pół serca

Klaudia
organizator skarbonki

Witaj!

Może Ty masz tak dobre serce żeby pomóc w walce o KaMisiowe serduszko?

Mały Kamil urodził się z połową serduszka. Przeszedł dwie poważne operacje, do zdrowia potrzebna jest jeszcze jedna. Dotychczas malec leczony był w Polsce ale jak to u nas często bywa termin trzeciego zabiegu ciągle jest odraczany a KaMisiakowe serce jest coraz słabsze. Dlatego musi na czas dostać się do Niemiec gdzie pod czujnym okiem najwybitniejszego kardiochirurga przejdzie III-etap korekty.

Kamilek ma teraz roczek i jest prawdziwym złotkiem. Zawsze radosny cieszy się swoim dziecięcym życiem. Uwielbia tańczyć. Gdy tylko słyszy muzykę podryguje radośnie prowokując uśmiechy na twarzach widzów. Powoli szykuje się do stawiania pierwszych kroków - a to naprawdę szybko, jak na dziecko z tak poważną wadą serca. Jednak już teraz, gdy maluch się zmęczy widać, że usteczka zaczynają powoli robić się sine. A to oznacza, że serce jest coraz mniej wydajne.

Termin operacji został wyznaczony na początek 2015 roku. Aktualnie koszt operacji wynosi 36.500 euro. Musimy, po prostu musimy zebrać tę kwotę zanim będzie zapóźno, zanim KaMisiowe serduszko przestanie bić. Od naszej dobrej woli, od choćby maleńkiego wyrzeczenia i wsparcia zależy życie tego małego przystojniaka. NIE POZWÓLMY MU ODEJŚĆ

Serdecznie dziękuję za każdą wpłaconą sumę a KaMiś tuli do połóweczki swojego serduszka

P.S. Cel ustawiam na symboliczną stówkę, tak naprawdę celem jest życie dziecka.

Wsparli

20 zł

Anonymous

5 zł

Anonymous

:)
15 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki ;))
10 zł

Anonymous

dasz radę ;)
20 zł

Milena Matyjasek

5 Szkrabie :) Powodzenia!
10 zł

Karina Gochna

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Klaudia
Kamil Witkowicz
KaMisiowe Serducho
190%
190 zł Supported by 17 people CEL: 100 ZŁ