Karteczka dla Nulki

PocztaKartkowa.pl
organizator skarbonki

Za kilka dni wszystkie dzieci będą miały swoje święto. W Dzień Dziecka każdy może wrócić wspomnieniami do beztroskiego czasu, bez względu na to, ile ma wiosen za sobą. Z tej okazji Poczta Kartkowa chciałaby pomóc Nulce, której dzieciństwo jest pełne radości, mimo codziennej walki z chorobą. 2,50 zł z każdej wysłanej kartki zostanie przeznaczone na leczenie dziewczynki.

Ania przyszła na świat 5 lat temu. Po swojej mamie odziedziczyła piękny uśmiech, niesamowitą pogodę ducha i…wrodzoną łamliwość kości. Dziewczynka nie chodzi, chociaż jest szansa, że terapia w USA pozwoli jej w końcu stanąć na własnych nóżkach. Nigdy w to nie przestali wierzyć rodzice Ani. Kilka miesięcy temu mama Ani zmarła, dlatego teraz tata sam dąży do spełnienia tego marzenia. Nie trzeba dodawać, że  jest ciężko.

Małymi krokami Ania postawi swój pierwszy krok. A można jej w tym pomóc już dzisiaj, wysyłając kartkę. Każda wysłana karteczka trafi do rączek dziewczynki, a przy okazji wesprze jej leczenie. . Niech tego dnia Ania zostanie zasypana kartkami, bo jak powiedział Lew Tołstoj - Dzieci mają tylko żyć, dorośli tylko walczyć.

Aby wysłać kartkę, kliknij TUTAJ  Nie zapomnij w adresie wpisać “do Anulki”.

Kartki możecie wysyłać również do kogokolwiek ze swoich bliskich - pieniążki i tak trafią  na leczenie Nulki!

Wierzymy , że razem nam się uda - POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ!!!

Wsparli

50 zł

Gosia

Dla Anulki
X zł

krynia

20 zł

PocztaKartkowa.pl

I kolejna wpłata za karteczki wysłane do Anulki:-). Dziękujemy:-)
X zł

Anonimowa Pomagaczka

25 zł

PocztaKartkowa.pl

I kolejna wpłata za karteczki wysłane do Nulki, plus małe co nieco od nas...:-)

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
72%
361 zł Supported by 11 people CEL: 500 ZŁ