Pomoc dla rodziny tragicznie zmarłego Łukasza

Łukasz Wąsik
organizator skarbonki

19 grudnia 2016 r. terrorysta ciężko ranił polskiego kierowcę, następnie porwał ciężarówkę i wjechał nią w tłum ludzi zebranych na berlińskim, bożonarodzeniowym jarmarku. Ten kierowca, to jeden z nas.

Nasz kolega, rannny kierowca - Łukasz, jak wynika z analiz wypadku, walczył z zamachowcem do ostatniej chwili. Niestety nie każdy bohater ma za sobą wygraną walkę... Łukasz zginął. W wyniku zamachu, najprawdopodobniej w chwili zderzenia zmarł, pozostawiając w żałobie ukochanę żonę Zuzannę i nastoletniego syna.

Wiele osób wysyła do nas zapytanie, jak można pomóc rodzinie Łukasza. To oni - Zuzia i syn -  byli dla niego najważniejsi na świecie. Dlatego w imieniu naszego zmarłego kolegi, dziękujemy Wam za to, jak bardzo troszczycie się o ich los. 

Łukasz był głową rodziny. Mamy tą przykrą świadomość, że nie przywrócimy mu życia, żonie męża, synowi ojca... Jedyne, co możemy dla niego zrobić, to zatroszczyć się o przyszłość jego najbliższych. 

Ta zbiórka, to wsparcie dla żony Łukasza, Zuzanny oraz ich syna. Jeśli chcesz uczcić jego pamięć, przyłącz się. Zostaw słowa otuchy. Bądź z nami...

Wsparli

100 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

3 zł

Anonymous

100 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
60%
30,218.79 zł Supported by 421 people CEL: 50,000 ZŁ