Spisana na straty

Klaudia Głowacka
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,028 people
45,735 zł (100.08%)
Goal
Roczny zapas Buccolamu - jedynego leku przerywającego napady padaczkowe

Klaudia Głowacka

Szczecin, zachodniopomorskie

Małogłowie, rozszczep podniebienia miękkiego, wada serca, wrodzone zapalenie płuc, przepuklina pępkowa i kresy białej, zwichnięte lewe biodro, stopy końsko-szpotawe, podejrzenie zespołu Edwardsa, wada wzroku, astygmatyzm, opóźniony rozwój psychoruchowy

Started: 03 March 2014
Ends: 11 July 2017

- Jestem bardzo szczęśliwa, że udało się zebrać pieniądze na rok na Buccolam... Teraz mogę spać spokojnie, że leku nam nie zabraknie... Bardzo dziękujemy! - napisała wzruszona mama Klaudii, gdy pasek na zbiórce zazielenił się nadzieją. Dla nich to nadzieja na to, że ważnego leku nie zabraknie.

Po kilku tygodniach stałego przyjmowania leku spytaliśmy mamę Kaludii, czy lek działa. Okazało się, że tak - ilośc napadów się zmniejszyła, przez co zamiast 4 opakowań leku na miesiąc, wystarczały 1-2. To ogromny sukces. Dzięki temu można było z zebranych środków pomóc Klaudii w opłaceniu rehabilitacji i innych leków, które przyjmuje.

Kolejne dobre wieści spływały jedna po drugiej - rok bez napadów padaczki i Klaudia mogła przejśc operację ortopedyczną. A ta operacja sprawiła, że znowu stanęła na nogi - pierwszy raz po 3-letniej przerwie w chodzeniu. I swoje małe kroczki skierowała do przedszkola - do dzieci, do zabawy z nimi - w końcu!

Chcielibyśmy, żeby ta historia niczym bajka przynosiła kolejne cudowne informacje. Jednak jesteśmy tylko ludźmi i nie znamy tego, co jest nam zapisane. Klaudia 22 maja 2019 roku opuściła nasz ziemski świat w wieku 6 lat. Rano jej serduszko przestało bić, reanimacja pozwoliła mu zostać z nami dłużej zaledwie 11 godzin. Nasza Mała Calineczka - pozostawiła po sobie wiele wspomnień w sercach bliskich i wspierających ją osób, a jednocześnie podziurawione tęsknotą serca [*]

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,028 people
45,735 zł (100.08%)