Najpierw walka o życie córki, potem o życie syna...

Aneta Świątek
organizator skarbonki

Nazywam się Aneta Świątek i jestem ciocią Milenki i Krystiana.

Niektórzy z Was pewnie pamiętają Milenkę, chorą na mukowiscydozę, którą mógł uratować jedynie obustronny przeszczep płuc. Po latach długiej i ciężkiej walki z chorobą i miesiącach spędzonych w szpitalu udało się! Milenka jest już ponad 2,5 roku po przeszczepie i czuje się dobrze. Więcej o Milence https://www.facebook.com/milenapodhaniak/

Praktycznie 2 lata po przeszczepie Milenki, jej brat Krystian trafił z rodzicami do szpitala, najpierw do Przemyśla, potem do Krakowa. Po kilku dniach, dokładnie w swoje czwarte urodziny został przeniesiony na onkologię dziecięcą w Prokocimiu, z diagnozą: nieoperacyjny guz mózgu, prawdopodobnie glejak.

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że tyle nieszczęść może spaść na jedną rodzinę, a w szczególności na dzieci. Rodzice Milenki i Krystiana ledwo się podnieśli po chorobie córki i wtedy życie znowu zwaliło ich z nóg. Teraz jakoś się trzymają, walczą z całej siły i tak trafili do Zurychu, gdzie dzięki ogromnej pomocy wielu ludzi udało się uzbierać potrzebną kwotę na biopsję guza.

Klinika w Zurychu, dzięki wynikom biopsji, może podjąć KONKRETNE leczenie. Lek będzie sprowadzany ze Stanów. Warunkiem leczenia jest uzbieranie kolejnej kwoty, ok. 460 tyś. zł. TA zbiórka dotyczy tylko, albo aż części z całej kwoty 100 tyś. zł. To ogromne pieniądze, rodzice Krystiana w tej chwili nie pracują. Na zmianę jeżdżą, raz do kliniki w Wiedniu na wizyty kontrolne z Milenką, raz do Zurychu z Krystianem. Sami nie uzbierają takiej kwoty...

Aneta Świątek

Prosimy o wsparcie, każda złotówka się liczy, każde udostępnienie jest bardzo ważne. Pieniądze ze zbiórek dla Krystiana trafiają na jego subkonto, potem są bezpośrednio przelewane przez fundację do Zurychu.

Dziękujemy Wszystkim, Rodzinie, Znajomym i Obcym Ludziom, którzy do tej pory pomogli w jakikolwiek sposób. Proszę, nie pozwólmy żeby to brak pieniędzy uniemożliwił uratowanie życia Krystianka!!!

Ciocia Aneta

Wsparli

30 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

Powodzenia
50 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
1,460 zł Supported by 33 people CEL: 100,000 ZŁ