1 zł dla życia w listopadzie

1 zł dla życia
organizator skarbonki
1 zł dla życia, czyli ludzie o otwartych sercach i umysłach łączmy się!

Idea jest prosta, a jej siła tkwi w grupie. Im nas więcej, tym idea zaczyna nabierać rozpędu.

"Tak niewiele trzeba, by zrobić tak wiele."Wystarczy 1 zł (dosłownie: jeden!), by uratować życie lub zdrowie. W naszej grupie dzielimy się zaledwie 1 zł z potrzebującymi (oczywiście, można więcej).

Dlaczego tylko 1zł? Ponieważ chcemy pokazać, że nie trzeba nie wiadomo ile, by pomóc. Czasem wystarczy uśmiech lub wyciągnięcie pomocnej dłoni, a czasem...1 zł! 100 x 1 = 100, ale 1 x 100 także równa się sto! Jeśli idea się rozpowszechni i będzie nas 10 000, to zbierzemy 10 000 zł! A gdy nas będzie jeszcze więcej?

Czasem trudno podzielić się z kimś 100 zł, ale na 1 zł miesięcznie może sobie pozwolić chyba każdy z nas. 1 zł nikogo nie uratuje... chyba, że zostanie pomnożony przez ogromną liczbę osób! Dlatego podziel się tą infromacją ze znajomymi. 

Odpuść sobie dzisiaj batona czy pączka i podziel się 1 zł! Tak wiele dobrego możesz uczynić tym niewielkim gestem...

Każdego miesiąca będziemy zbierać na inny cel. W sierpniu zbierliśmy na pomoc Patryczkowi cierpiącemu na nieuleczalną chorobę - Rdzeniowy zanik mięśni. Zebraliśmy 634 zł! We wrześniu na nowy wózek dla Janka zebraliśmy 238 zł. Dzięki październikowej zbiórce Klaudiusz pojedzie na turnus rehabilitacyjny! W tym miesiącu zbieramy na drugą operację serduszka nowonarodzonego Maksa.

PS. Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/1-zl-dla -zycia/114943738529714?ref=ts

Wsparli

X zł

Beata K

5 zł

majjjka76

złotóweczka
100 zł

Monika

Rośnij zdrowo, Maksymilianie :)
X zł

sikorka

powodzenia maluszku

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
36%
1,472 zł Supported by 58 people CEL: 4,000 ZŁ