Pilny lot medyczny dla Sebastiana ❤️

Anonymous
organizator skarbonki

Radość po udanej operacji serca i płuc nie trwała długo... Z powodu koronawirusa zawieszono loty powrotne, a życie na miejscu w kraju, w którym z dnia na dzień obserwujemy nasilenie epidemii, staje się coraz trudniejsze i niepewne. Jesteśmy na drugim końcu świata, daleko od domu, rodziny i przyjaciół. Nie posiadamy ubezpieczenia zdrowotnego, nie znamy języka, pomagają nam wolontariusze, którzy sami muszą dostosować się do zmieniających się warunków. W takiej sytuacji wszelka pomoc jest utrudniona.
Prawda jest taka przebyta operacja najcięższych wad serca jakie miał, a także płuc, powodują, że jest w grupie  ogromnego ryzyka. Na ciężki przebieg choroby Koronawirus (COVID-19) i śmierć narażone są właśnie takie osoby jak Sebastian.
Wiemy, że wirus z łatwością przenosi się z człowieka na człowieka, że należy unikać skupisk ludzkich, dlatego zbieramy na bezpieczny powrót do domu. Uniknięcie realnego zagrożenia, zapewnienie opieki medycznej i specjalnych środków na pokładzie to nasz nowy cel. Nie chcemy zaprzepaścić tej wielkiej szansy, jaką od państwa otrzymaliśmy.

Koszt transportu medycznego to 100 tys. euro, ale jak ważny jest bezpieczny, specjalistyczny powrót po tak ciężkiej operacji serca i płuc Sebastianaka do domu. 

Dom jest ważny, to miejsce, gdzie wszyscy czujemy się bezpiecznie i spokojnie, to nasz fundament, bliscy i przyjaciele, najwyższa wartość. Pragniemy do niego wrócić, dlatego kolejny raz prosimy was o pomoc.

Wsparli

5 zł

Magda W.

100 zł

Dzika

50 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

X zł

JK

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
5,210 zł Supported by 150 people CEL: 400,000 ZŁ