Podaruj uśmiech - on do Ciebie wróci...

Sara Rajmund
organizator skarbonki


 

"PODARUJ UŚMIECH - ON DO CIEBIE WRÓCI..." Oto motto tej akcji.

 

Gdyż sam/a się zastanów - co się na ogół dzieje, kiedy uśmiechasz się do kogoś?
Odpowiedź jest prosta - Twój uśmiech odbija się i wraca do Ciebie...


Co więcej, to wcale nie ściema :) Bo w tej akcji wróci on do Ciebie w postaci książki "Lustrzany uśmiech M", której to 5 egzemplarzy zostanie rozlosowanych wśród wszystkich uczestników zbiórki. Całe losowanie zostanie zarejestrowane na video, a uczestnicy akcji zostaną poinformowani o wygranej prywatną wiadomością na serwisie siepomaga.pl. Koszty przesyłki - opłacone przeze mnie.
 

Ogólnie natomiast zapomniałam się przywitać :) A zatem witam wszystkich na akcji o tytule "Lustrzany uśmiech", która potrwa od świąt do walentynek, bo uważam, że to piękny okres każdego roku...

I tak wlaśnie z okazji tego pięknego okresu, postawiłam sobie za cel zebranie pieniędzy na specjalistyczny sprzęt do kirioterapii - sprzęt umożliwiający kinezyterapię u osób, które cierpią na Stwardnienie Rozsiane. Osobiście sądzę, że to straszna choroba, która powoduje, że człowiek powoli traci kondycje...  chęć do życia... a przede wszystkim motywacje do zwyczajnego uśmiechu na codzień.


Dlatego też - jeśli chcesz pomóc chorym na SR przywrócić tą motywację do codziennego uśmiechu, wpłać dowolną kwotę i bądź pewien, że uśmiech przez Ciebie podarowany, na pewno do Ciebie wróci!!!

 

   Lustrzany uśmiech M       

P.S. Pytania? Pisz do mnie na priv :)

Wsparli

2 zł

Aleksandra Nalewaja

Chętnie pomogę, jak i książkę przeczytam :)
X zł

Weronika G

Pomóżmy!
1 zł

maciej kwasek

10 zł

Justyna Dubel

Trzymam kciuki za powodzenie zbiórki! :)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
3%
23 zł Supported by 5 people CEL: 750 ZŁ