Jung Frau Marathon-ja biegnę+Twój gest=pomagamy dzieciom!

Robert Mankowski
organizator skarbonki
Bieganie dla mnie jest filozofią i stylem życia, sposobem na kłopoty, odstresowanie.Zatem ogrom barier i dylematów mogę łamać i rozwiewać dzięki bieganiu. Wiem jednak, ze osoba z obciążeniem zdrowotnym nie może rozwiązać wszystkich napotkanych problemów samodzielnie...

Przed kolejną częścią bardzo proszę Cię o zobaczenie krotkiego filmiku na youtube...skopiuj poniższy link do okna przeglądarki lub na dole strony otwórz bezpośredni link.
http://www.youtube.com/watch?v=XtAdnz8F1jk&fea ture=related

Ktoś kiedyś powiedział "jeżeli chcesz wygrać zawody przbiegnij jedną milę, jeżeli chcesz poczuć życie ukończ maraton...".

W zeszłym roku mówiono mi, że maraton w Amsterdamie jest wyczynem i mogę nie dać sobie z tym rady, jednak wynikiem systematycznych treningów i siłą mięśni ukończyłem w czasie 4h16min.
Jest to dla mnie ogromne osiągnięcie...TYLKO DLA MNIE!

Jeżli zobaczyłeś/-aś link, już wiesz, że moim wyzwaniem jest Maraton Jung Frau w Szwajcarii (09.09.2012). Linia startu na wysokości 500m n.p.m. a meta na ok 2000m n.p.m.
Czeka mnie ponad 8 miesięcy ciężkiego treningu, aby sprawdzić siebie...

W tym roku jednak chcę, aby to ogromne wyzwanie nie było tylko osiągnięciem dla mnie, ale rownież dla tych dla ktorym dedykuję ten maraton...DZIECI I MŁODZIEŻ Z GLIWICKIEGO TOWARZYSTWA POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY Z CUKRZYCĄ. Przez moją walkę z dystansem, wysokością i zmęczeniem chcę obudzić/podtrzymać siłę i wytrwałość w walce z cukrzycą, ale także wspomóc materialnie jakże ważne cele obrane przez gliwickie Towarzystwo.

Liczę na Ciebie! Wspomóż mnie i pomóżmy razem Słodziakom...ja przez wysiłek, a Ty przez drobny, ale jakże WAŻNY GEST!
.................................................. .................................................. .................................................. ...............................

11.03.2012 Pierwsza rozgrzewka w Hadze...PółMaraton City-Peer-City Den Haag.......
http://www.cpcloopdenhaag.com/home

.................................................. .................................................. .................................................. ...............................................

I po rozgrzewce...CPC polpamarton w Hadze ukonczony w czasie 1h46min. Do szwajcarskiego wyzwania blizej niz dalej. PROSZE O DALSZE WSPARCIE ZBIORKI DLA DZIECI :)

.................................................. .................................................. .................................................. ........

Ponizej mozecie zobaczyc plan treningowy tygodniowy wg, ktorego przygotowuje sie do maratonu.
Obecnie w tygodniu 7 :)

Wsparli

50 zł

Rycerz z rodu "Pasowani"

Mosz;]
50 zł

Pasujący na rycerza

Życzę Ci byś z dumą dzierżył w dłoni berło zwycięzcy:) - bo pomagając już jesteś zwycięzcą.
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia! Rock the mountain!
50 zł

pasowany na rycerza

tak jest:)
2 500 zł

Robert Mankowski

Thanks to my friends and colleagues in The Netherlands we managed to collect such an impressive amount to contribute the children with diabetes in Poland.
200 zł

Anonymous

Powodzenia i wytrwałości!

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
155%
3,115 zł Supported by 14 people CEL: 2,000 ZŁ