By móc przytulić swojego synka – pomagamy Markowi!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,703 people
91,613 zł (102.51%)
Goal
Półroczna intensywna rehabilitacja, by Marek odzyskał sprawność

Marek Machaj, 35 years

Kraśnik, lubelskie

Stan po udarze mózgu, paraliż

Started: 16 October 2018
Ends: 04 February 2021

Kochani,

w imieniu Marka i naszej rodziny chcielibyśmy z całego serca podziękować naszym Darczyńcom. Już od trzech lat walczymy o powrót Marka do sprawności. Mając wokół siebie tylu wspaniałych ludzi, jest nam łatwiej odnajdywać w sobie siłę i determinację. Wierzymy, że tylko razem możemy pomóc Markowi!

Dzięki zbiórce Marek jest codziennie rehabilitowany. Ma też zajęcia z logopedą i psychologiem. To wszystko jest dla niego niezwykle ważne. Walka o powrót do sprawności jest trudna, ale postępy, które są widoczne dają Markowi i nam wszystkim ogromną siłę. Marek przez chwilę potrafi siedzieć na wózku i podciągnąć prawą rękę. Udaje mu się też powtórzyć niektóre wyrazy. I choć może się wydawać, że to niewiele, dla Marka i całej naszej rodziny jest to bardzo dużo.

Marek Machaj

Cieszymy się z jego najmniejszych postępów. Wsparcie, które otrzymaliśmy od Państwa umożliwiło nam zakup wielu potrzebnych przedmiotów takich jak: wózek, specjalne łóżko, wałek rehabilitacyjny, specjalny worek do ćwiczeń i wiele innych, ważnych i potrzebnych przedmiotów. Przystosowaliśmy także łazienkę. Kupiliśmy specjalną matę do wanny, a także krzesło prysznicowe. Marek przyjmuje również codziennie bardzo kosztowne leki. 

Z całego serca bardzo dziękujemy za Waszą pomoc!

Rodzina Marka

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,703 people
91,613 zł (102.51%)