Wózek rehabilitacyjny dla Mateuszka

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 469 people
13,121 zł (99.88%)
Goal
specjalistyczny wózek oraz rehabilitacja

Mateusz Wójcik

Kraków, małopolskie

choroba Werdniga-Hoffmana (SMA-1)

Started: 22 April 2009
Ends: 12 August 2009

17 września 2009 Mateuszek otrzymał, zakupiony dzięki Państwa pomocy specjalistyczny wózek rehabilitacyjny „Kimba”. Jest on wykonany i przystosowany specjalnie do potrzeb chłopca. Miło było patrzeć na radość rodziców i Mateuszka z otrzymanego sprzętu. Dzięki jego posiadaniu będzie mógł wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie spacerować, zobaczyć małymi dziecięcymi oczkami świat poza swoim pokoikiem. Mateuszek jest obecnie poddawany intensywnej rehabilitacji, której będzie wymagać jeszcze przez dłuższy czas.

Pomimo swojej ciężkiej choroby jest radosnym i szczęśliwym dzieckiem, kochanym przez bliskich. Teraz jeszcze sam nie może podziękować wszystkim tym, którzy okazali mu pomoc. Dlatego za pośrednictwem dorosłych bardzo dziękuje, przesyłając swój uśmiech, za okazane serce i pomoc.
 

Mateusz Wójcik


PODZIĘKOWANIE RODZICÓW MATEUSZA 

Kiedy w kwietniu tego roku dostaliśmy sygnał  od Siepomaga.pl o tym, że jest możliwość zorganizowania internetowej zbiórki pieniędzy, nie posiadaliśmy się z radości, że ktoś zainteresował się sprawą Mateuszka.

Zbiórka dla Mateuszka przybrała zawrotnego tempa, a Pomagaczy przybywało z dnia na dzień. Z każdym dniem szanse na wózek dla Mateusza wzrastały.

W najśmielszych marzeniach nie przypuszczaliśmy, że do akcji przyłączy się tak wiele osób chcących pomóc nam w zrealizowaniu założonego celu za co z całego serca wszystkim Pomagaczom DZIĘKUJEMY!!! 

Od ekipy SiePomaga.pl wiemy, że akcja została nagłośniona przez kilka serwisów i blogów. Wielkie podziękowania dla czytelniczek Papilot.pl, które jako pierwsze ruszyły z pomocą, a także czytelnikom blogów Antyweb.pl, WebFan.pl i Gadżetomania.pl.

Dziękujemy także Panu Bohdanowi Piotrowiczowi i Renacie Chmielewskiej działających w Stowarzyszeniu Pomocy Szkole Małopolska oraz ekipie Siepomaga.pl.

Dzisiaj, po sześciu miesiącach od rozpoczęcia akcji, dzięki spontanicznej reakcji pomagających i wspierających nas ludzi, Mateuszek porusza się po domu za pomocą wózka rehabilitacyjnego „Kimba”, który gwarantuje mu bezpieczeństwo i wygodę.  Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i serce     

Katarzyna i Jarosław Wójcik.
 

Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska jest wdzięczne wszystkim ofiarodawcom, którzy zechcieli wspomóc Mateuszka Wójcika i jego rodziców, gromadząc środki na zakup wózka rehabilitacyjnego. Ofiarodawcy zebrali kwotę 13 136,00 zł. Informujemy że prowadziliśmy również zbiórkę na rehabilitację i wspomniany wózek wśród naszych członków i sympatyków. Udało nam się pozyskać kwotę 16.520,00 zł. Kończąc zbiórkę na wózek rehabilitacyjny, nie pozostawimy rodziców samych sobie w dalszej trosce o ratowanie życia Mateusza.

Jesteśmy wdzięczni autorom portalu „SIEPOMAGA” i gratulujemy wysiłków i starań. Wpisali się w realizację niezwykle oczekiwanych działań. Zasługują na naszą wdzięczność i prosimy Ich o nieustawanie w tym, co zamierzyli.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 469 people
13,121 zł (99.88%)