Zbieramy dla Mateusza - Żeby świat nie runął w wieku 14 lat

Radosław Szewczyk
organizator skarbonki

Dnia 29 sierpnia 2014 r. od jednego upadku zaczęła się walka Mateusza z nowotworem centralnego układu nerwowego. Paradoksalnie w dniu wypadku Mateusz był smutny, że to już koniec wakacji i musi wrócić do szkoły, a teraz oddałby wiele, żeby móc do niej wrócić. Czasu nie cofniemy, nie mamy wpływu na przeszłość. Jednak wciąż mamy wpływ na przyszłość, możemy nadać jej bieg. Możemy sprawić, że 25 listopada Mateusz będzie operowany przez najlepszych chirurgów i pokona chorobę.

Zachęcam do udziału w zbiórce środków potrzebnych na przeprowadzenie operacji usunięcia guza rdzeniowego u 14 letniego Mateusza. Termin operacji, która ma odbyć się w klinice neurochirurgicznej w Niemczech, w Tubingen wyznaczono na dzień 25 listopada 2014 r. Zostało więc niewiele czasu, aby zebrać środki potrzebne do opłacenia tej operacji. Potrzeba jeszcze ponad 30.000 zł. Zachęcam do ofiarności. Im więcej zbierzemy, tym bardziej pomożemy Mateuszowi przybliżyć się do celu. Ośmielam się Was prosić o wsparcie zbiórki i jako pierwszy wrzucam coś od siebie. Pomóżmy razem Mateuszowi pokonać chorobę i cieszyć się życiem.

Z góry chciałbym podziękować wszystkim Ofiarodawcom. Min. dziękuję osobom, które odpowiedziały na apel o wsparcie zamieszczony na grupach ogłoszeniowych Facebooka, koleżankom i kolegom z programu darowizn MTW i słuchaczom Radia MMS, klientom i konsultantom marki TianDe. Dziękuję wszystkim, którzy przekazali swoje darowizny na ten cel, korzystając ze strony głównej zbiórki, jak i tym wszystkim ofiarodawcom, którzy (imiennie lub anonimowo) tego dokonają.

Aby osiągnąć wyznaczony tutaj cel zbiórki 1.500 zł lub więcej (bo możemy zebrać więcej niż wyznaczony przeze mnie cel) proszę skorzystać z przycisku "Wesprzyj" po lewej stronie skarbonki na tej stronie.


Pomagajmy - i pamiętajmy, że to dobro zaowocuje w przyszłości. Że te nasze małe, drobne uczynki, kiedyś wydadzą plon. Pamiętajmy, że to okazane dobro, powróci kiedyś do nas, z jeszcze większą mocą.

Dziękuję wszystkim za okazane serce.

Wsparli

100 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

25 zł

Anonymous

500 zł

Anonimowy Pomagacz

Mateusz masz cudownych Rodziców, wspaniałą Rodzinę i cała masę Przyjaciół!!!! A Ty sam jesteś silnym młodzieńcem i bezsprzecznie wygrasz z tę wojnę!!!!
20 zł

Anonymous

Jesteśmy z Tobą
50 zł

Jagoda

Ziarnko do ziarnka...

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
54%
820 zł Supported by 8 people CEL: 1,500 ZŁ