Pomoc dla dzielnego Motylka Kajtusia!

Magda Lewandowska
organizator skarbonki

Cześć, myślę, że wielu z Was słyszało już o ciężkiej chorobie Kajtusia. Reportaż: http://www.tvp.info/20829818/panorama/pa norama-pol%20eca/kiedy-boli-kazdy-dotyk/ Kajtuś choruje na Emidermolysis Bullosa - pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Najcięższa, nieuleczalna postać, z którą polscy lekarze nie potrafią sobie poradzić. Uszkodzony gen kolagen typu VII, który jest odpowiedzialny za produkcję kolagenu w skórze, powoduje, że jest ona delikatna, jak skrzydła motyla. Pęka pod niewielkim naciskiem. „Nie trzyma” się ciała, odwarstwia, a co najgorsze, goi się bardzo ciężko… a niektóre miejsca nie goją się wcale. Kajtuś potrzebuje specjalistycznego leczenia komórkami macierzystymi w USA, niestety leczenie kosztuje aż 6 milionów złotych. Ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki naszej pomocy Kajtuś ma szansę na normalne życie, bez bólu i cierpienia.

Z całego serca bardzo proszę o wsparcie zbiórki, pomóżmy Kajtusiowi wygrać z chorobą, otwórzmy mu drzwi do szczęśliwego życia.

Planowana data zakończenia zbiórki to 10 lipca 2016 roku, ale musimy zrobić wszystko, żeby ten termin przyspieszyć, aby Kajtuś jak najszybciej rozpoczął leczenie.

Wsparli

20 zł

:)

10 zł

Anonymous

Powrotu dla zdrowia Kajtus , abys mogl sie cieszyc kazdym dniem zycia w pelni !
500 zł

bogdan i kinga

Trzymaj się Motylku !!! :)
500 zł

Anonymous

Kajtusiu, nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo Ci współczuję i jak bardzo życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia.
100 zł

Aga i Tomek

Powodzenia. Mamy nadzieję, że wyzdrowiejesz.
5 zł

Greta

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Magda Lewandowska
Kajetan Lipowicz, 8 years
Kajtek - odmień los małego motylka
145%
4,356 zł Supported by 47 people CEL: 3,000 ZŁ