❗️Fight for life! Only a terribly expensive therapy will save Tosia!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 200,054 people
7,517,503.71 zł (102.97%)
Goal
Gene therapy - the only chance to save Tosia

Antonina Popławska, 2 years

Gdynia, pomorskie

SMA

Started: 08 April 2020
Ends: 04 October 2020

Po 7 miesiącach mamy to! 20 listopada Tosia otrzymała terapię genową!

Dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do tego zwycięstwa. Armio serc Tosi, to wszystko stało się właśnie dzięki Wam i do końca życia z będziemy Wam za to wdzięczni!

Antonina Popławska

Wyszliśmy już ze szpitala po podaniu leku, ale przez najbliższych kilka tygodni zostajemy w Lublinie, aby móc bez pokonywania ponad 600 km co tydzień widzieć się z naszą Panią Doktor na kontrolach. Nasza mała wojowniczka będzie teraz na lekach, które mają zadbać o ochronę narządów, w tym wątroby.

Jak wiemy, lek jest wirusem, a więc organizm zaczął na niego reagować. Tosia jest jeszcze osłabiona, pojawiła się temperatura i brak apetytu. Nie specjalnie też chce przyjmować leki, ale doskonale wiemy, że musi, więc nie ma opcji o stosowaniu taryfy ulgowej.

Na szczęście wyniki badań, jakie uzyskaliśmy po podaniu terapii były w normie, co pozwoliło nam wyjść z Tosią ze szpitala. 

Antonina Popławska


W miarę możliwości będziemy Was informować, co u Tosi. Ale wiemy, że Tośka to mała twardzielka, a więc wierzymy, że raz dwa upora się z obecnymi objawami! 

Z całego serca jeszcze raz Wam dziękujemy. Podarowaliście Tosi szansę. Podarowaliście ratunek przed SMA. To najpiękniejsze, co mogliśmy od Was otrzymać! ❤️

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 200,054 people
7,517,503.71 zł (102.97%)