Udostępnij proszę, polub moją małą Olę...

Restitue Przemm Mikolaj
organizator skarbonki

Powrót do wcześniejszej strony >klik<
_______

Droga Olu, słoneczko nasze, jesteś bardzo dzielną dziewczynką, bohaterką niejednego z nas! Twoja siła w walce z chorobą i chęć życia są tak ogromne, że mogłyby być wzorem do naśladowania. Gdybym mógł dać Ci jakiś medal za to, to przykryłby on wielkością cały świat! Nie zamartwiaj się teraz, nie płacz słoneczko, choćbyśmy mieli postawić na nogi wszystkich ludzi! to będziesz żyć! - innej opcji nie ma.

 Apel dla Oli na FB

tylko tak możemy dotrzeć do darczyńców.
 

Zeszłego roku pomagaliśmy Oli zbierać sporą sumę pieniędzy na leki, które miały wystarczyć do końca tego roku, wystarczyły. W tym czasie miała odbyć się rozprawa, odbyła. Mieliśmy nadzieję, że po wyroku sądu, który nakazał ministerstwu zdrowia dostosować się do konstytucji RP i zrefundować lek dla Oli, wszystko będzie dobrze; ale ministerstwo się odwołało i Ola znów musi sama zaopatrywać się w ampułkostrzykawki, których dzienny koszt to przypominam - 600 zł... No nieosiągalne, a co za tym idzie - tragiczne w skutkach.

Bez tych zastrzyków puchną Oli narządy, a to prowadzi do obrzęku, chyba nie muszę tłumaczyć, czym to się kończy. Ola miała już dwa obrzęki mózgu, tylko dzięki determinacji, niesamowitej sile chęci życia, udało jej się to przeżyć. Te leki są bardzo ważne i od nich zależy życie dziecka!

Ola jest "Bogu ducha winną" ofiarą niesprawiedliwości fatalnych decyzji polskich polityków. Jak każde dziecko ma marzenia, plany, choć troszkę może bardziej dojrzałe po tych doświadczeniach zdrowotnych, to i tak nadal pozostaje dzieckiem, niewinnym, bezbronnym, wymaga ochrony i opieki - jak każde dziecko.

Pomóż nam promować akcję na Facebooku:

WEJDŹ > POMÓŻ > UDOSTĘPNIJ ! >tutaj<

12189557_1002411099817115_475290523297050748_n

WEJDŹ > POMÓŻ > UDOSTĘPNIJ ! >tutaj<

Kochani, prosimy  podawajcie tą informację najdalej jak się da! poproście znajomych o udostępnienia, musimy pomóc Oli, Ola musi żyć! POMOŻEMY !

W nocy słyszę, jak moja córeczka płacze. Ona tak bardzo się boi, że skończą się leki. Nie chce przeżywać tego wszystkiego po raz kolejny: obrzęki, utrata wzroku, sterydy, zagrożenie… Jej płacz boli moje serce najmocniej, oddałabym wszystko, aby w jej oczach nie było już łez…

~ Mama

 

Kochani, jest lek, który pomaga Oli, ale jest bardzo drogi,  minister zdrowia odmówił refundacji skazując Olę na najgorsze. Nawet po  przegranej sprawie w sądzie, nie zmienił decyzji - odwołał się.

A ZEGAR TYKA.


KAŻDY RODZIC, który ma i kocha swoje dziecko, nigdy nie pozwoli, by stała mu się krzywda. Postawcie się chociaż na chwilkę w sytuacji mamy Oli.

OD MAMY OLI:
Pisaliśmy do NFZ, do Ministerstwa Zdrowia, do Rzecznika Praw Dziecka, do Prezydenta, do Rzecznika Praw Pacjenta. Dlaczego inne dziecko dostało refundację, a Ola nie? Dlaczego Ministerstwo Zdrowia prowadzi taką selekcję? W nocy słyszę, jak moja córeczka płacze. Ona tak bardzo się boi, że skończą się leki. Zagląda do lodówki i patrzy, ile jeszcze zostało. Nie chce przeżywać tego wszystkiego po raz kolejny: obrzęki, utrata wzroku, zagrożenie życia…
Piszemy odwołania, ale organ ministerstwa jest niewzruszony na nasze błaganie o życie dla dziecka, dlatego proszę wszystkich o pomoc w uzbieraniu środków na lek, który ratuje Olę. Wiem, że trzeciego obrzęku mózgu córeczka może już nie przeżyć. Nie potrafię żyć z myślą, że mogę stracić moje kochane dziecko, że może jej już nie być i zostanie pustka, której nic na świecie nie wypełni… W głębi duszy wierzę, że każda matka, ojciec, każdy człowiek rozumie mój ból i strach o ukochane dziecko i nie pozwoli, aby jej już z nami nie było…

Celem jest niemożliwe, ale osiągniemy go ! DLA OLI!

tylko tak możemy dotrzeć do darczyńców.

_____
Pomagacze: za swoją pracę nie pobieramy żadnych prowizji, ani dofinansowań. Wszystko co robimy, opiera się na charytatywności, a jedyną zapłatą dla nas, jest dobry stan zdrowia Oli i każdego dziecka, któremu pomagamy. Rodzice, Wolontariusze, Pomagacze i rodzina Aleksandry Dułak proszą o pomoc w udostępnianiu i wpłatach,

Podaj dalej, to bardzo ważne, by pomóc Oli. Tylko tak możemy dotrzeć do darczyńców.

_______
Powrót do wcześniejszej strony >klik<

Wsparli

50 zł

Anonymous

10 zł

M.

Lepszego Nowego Roku!
50 zł

Mariola Pietrzik

Powodzenia!
10 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

60 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
177%
88,841 zł Supported by 2,030 people CEL: 50,000 ZŁ