Pomocy! Mamy tylko kilka dni, żeby uratować nogi Bartka!

Goal: operacja w Wiedniu
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 846 people
28 083 zł (100,46%)

Bartosz Skupien, 7 years

Rybnik, śląskie

stopy końsko-szpotawe

Started: 27 December 2018
Ends: 06 January 2019

Result

Kochani,

chciałabym bardzo serdecznie podziękować fundacji Siepomaga za możliwość utworzenia zbiórki oraz Wam wszystkim, którzy pomogliście nam ratować nóżki Bartosza. Dzięki Wam marzenia syna są coraz bliżej. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili sie do tego. Wszystkim darczyńcą za każdy grosik. A to uczucie, kiedy ten zielony pasek robił się coraz dłuższy, jest nie do opisania. Dziękuję bardzo i wiem że dobro wraca. Tego życzę każdemu, kto przyczynił sie do uśmiechu na twarzy mojego syna.

Bartosz Skupien

W sobotę wróciliśmy z Wiednia. Operacja sie udała, dr. Radler był zadowolony z przebiegu zabiegu. Wszystko poszło zgodnie z planem. Nie było lekko, bo ten czas gdy dziecko zostało zebrane na blok operacyjny, później na OIOM po operacji, zawsze powoduje nerwowe bicie serca.  Wiem jednak, że było warto. Syn dzięki temu bedzie miał zdrowe nóżki.

Na efekty jeszcze musimy poczekać, teraz sa założone długie gipsy (cała stopa do pachwin) na obu nóżkach i tak przez następne 4 tygodnie. Później zmiana na krótkie gipsy (2 tygodnie). I myślę, że wtedy już będziemy widzieć proste stopy. Jeszcze długa droga przed nami ale, dzięki Wam, jesteśmy coraz bliżej marzeń.

Krystyna - mama

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 846 people
28 083 zł (100,46%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość