Mały człowiek – wielka akcja. Wojtuś potrzebuje operacji!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,599 people
354,254 zł (100.94%)
Goal
Operacja rączek i nóżek u dr Paleya

Wojciech Kasprzyk, 3 years

Swarzewo, pomorskie

Genetyczna choroba krwi i kości - zespół TAR

Started: 05 April 2019
Ends: 15 July 2019

8 września 2019:

Kochani,

Wojtuś jest już po operacji rączek! 8 września opuściliśmy szpital. Jesteśmy pod wrażeniem, że Wojtuś już trzy dni po operacji jest w tak dobrej kondycji. Jest naprawdę bardzo dzielny, nie skarży się na ból i bez problemu trzyma rączki w górze, tak jak kazał dr. Paley.

Wojciech Kasprzyk

Wojciech Kasprzyk

12 lipca 2018

To dzięki Wam — wszystkim Darczyńcom — mamy już 100% zebranych środków potrzebnych na operację! Kilka miesięcy temu wpłaciliśmy zaliczkę przed operacją do kliniki w Warszawie, pełni obaw, czy uda nam się uzbierać pozostałą kwotę.

DZIĘKUJEMY! ❤️❤️❤️Dziś wiemy, że otaczają nas wspaniali ludzie i to dzięki Waszej hojności Wojtuś już niedługo będzie mógł mieć zoperowane obie rączki i nóżki przez dr Paley`a z Florydy, który przyleci do Warszawy. Obecnie czekamy na wyznaczenie terminu rezonansu nóżek Wojtusia, który również jest kosztowny i wyruszamy do Warszawy. Odliczamy dni i godziny do 2 września – bo właśnie na ten dzień wyznaczono operację Wojtusia!

Wciąż trwają akcje dla Wojtusia, dlatego jeszcze przez kilka dni zbiórka pozostanie otwarta. Cała nadwyżka zostanie przeznaczona na dodatkowe badania oraz rehabilitację Wojtusia po operacji. 

Wojciech Kasprzyk

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,599 people
354,254 zł (100.94%)