Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Wciąż potrzebuję Twojej pomocy, by zniknął ten ból, który zabiera mi życie...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6,106 people
247,339 zł (100.14%)
Goal
Operacja czaszki Le Fort III z użyciem dystraktora RED

Julia Skurska, 14 years

Sandomierz, świętokrzyskie

Zespół Pfeiffera (typ I) oraz zespół Arnolda-Chiariego

Started: 04 October 2018
Ends: 12 June 2019

Kochani – stało się to, na co wszyscy czekaliśmy!!! Julia jest już po operacji, a wszystko dzięki Wam! Wspaniała dziewczynka potrzebowała pomocy i otrzymała ją niemal natychmiast! 

Julia jest już po zabiegu, odpoczywa i gromadzi siły, bo przed nią teraz kilka trudnych tygodni wydłużania kości środkowej części twarzy. Dziękujemy za szansę, jaką otrzymała dzięki Wam. Już teraz kilka godzin po zabiegu, dzięki zręcznym I doświadczonym rękom Dr. Fearona śpi spokojnie, jest dotleniona, nie chrapie I nie zatrzymuje oddechu. 

Ta operacja to nie tylko poprawa wyglądu, ale ratunek dla Julii. Dzięki Wam już nie będzie bolało, a życie wreszcie będzie szczęśliwe. 

Julia Skurska

Dziękujemy Wam z całego serca!

––––––

Nareszcie dystraktor zdjęty. Julia a z nią oczywiście cała Rodzina,  jest wreszcie szczęśliwa. Najcięższa operacja za nami. Każdy, kto, chociaż odrobinę nas wspomógł, jest naszym bohaterem, dziękujemy,  że podarowaliście nową twarz naszemu Dziecku, by mogło nareszcie spać bezpieczne i budzić się wypoczęte, czytać,  pisać, rysować, poznawać świat bez obawy utraty wzroku i słuchu. Przed Julią jeszcze długa droga pełna bólu i cierpienia, ale dzięki Wam jest go o wiele, wiele mniej. Dziękujemy.

Julia Skurska

Na zawsze wdzięczni Rodzice

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6,106 people
247,339 zł (100.14%)