Zbiórka na paczki-niezbędniki do przetrwania czasu koronawirusa

Grupa Animacji Społecznej Rezerwat
organizator skarbonki

W czasie kwarantanny dzieci się nudzą… wiadomo :(

Zbieramy na paczki dla podopiecznych Rezerwatu, które zamknięte w domach, nie mają tylu atrakcji oraz niezbędnych w czasie pandemii akcesoriów, co ich rówieśnicy.

W związku z zebraniem całej sumy dla podopiecznych, z którymi aktualnie pracujemy, podnieśliśmy nieco kwotę zbiórki, by zapewnić jakieś podarki również dzieciom, z którymi do niedawna pracowaliśmy albo, z którymi planujemy pracę jak tylko będzie to możliwe.

Paweł Budajczak


Jesteśmy grupą pedagogów ulicy. Pracujemy z kilkuosobowymi grupami dzieciaków z najbardziej zaniedbanych okolic Poznania, proponując im kilka razy w tygodniu - przez okres 2/3 lat - rozmaite zajęcia (np. rekreacyjne, sportowe, artystyczne), budując z nimi relację opartą na wzajemnej sympatii i szacunku. Staramy się konfrontować z zupełnie nowymi dla nich doświadczeniami.


W związku z ograniczeniami dotyczącymi stanu epidemii COVID-19 w Polsce nasze zajęcia są zawieszone, a nasi podopieczni stracili ważną część ich tygodnia.
Dodatkowo zawieszenie zajęć w szkoła i pozostawanie w domu, w którym często sytuacja finansowa jest ograniczona, mogą powodować brak możliwości kreatywnego spędzania czasu oraz rozwijania swoich pasji i talentów.
Znając realia rodzin naszych podopiecznych chcielibyśmy ich wesprzeć w tym wymagającym czasie. Postanowiliśmy skompletować i wysłać paczki, które będą zawierać w zależności od indywidualnych potrzeb książki, kolorowanki, artykuły plastyczne, zabawki, ale również maseczki, rękawiczki i środki dezynfekujące.

Mamy obecnie 26 podopiecznych, chcielibyśmy trafić chociaż ze skromną pomocą do nich i 40 dzieci z ich najbliższego otoczenia (rodzeństwo, kuzynostwo, byli i przyszli podopieczni).
Jeśli jest ci bliski los podopiecznych Rezerwatu w czasie epidemii, wesprzyj nas wpłacając na zbiórkę lub bezpośredni na konto (numer konta).

Pomóż nam wpuścić trochę kolorów do szarej rzeczywistości dzieci!

Wsparli

20 zł

Agnieszka

50 zł

Anonymous

300 zł

Anonymous

90 zł

Anonymous

100 zł

Patryk

Robicie wspaniałą robotę
20 zł

Gosia

Kochani, dobrze że jesteście i wspieracie dzieciaki <3

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
82%
2,070 zł Supported by 20 people CEL: 2,500 ZŁ