GRAMY Z NIKOLA

Katarzyna Frackowiak
organizator skarbonki

Witajcie, tu Polska Akademia Futbolu PAF Bedford z Anglii .Od 3 tygodni gramy razem z Nikola i z tej okazji organizujemy zbiórkę charytatywną dla Nikolki . Ośmielamy się Was prosić o jej wsparcie i sami wrzucamy pierwszy grosz. Pamiętajcie o czekającej nas imprezie juz 28.09.14  zagramy turniej pilkarski dla dzieci od 5 do 13 lat z calej anglii  z ktorego dochod  przekazemy naszej fance. Wsparcie chorych dzieci będzie dla nas najlepszym pucharem  . 

PAF BESTPOL CUP 2014  GRAMY Z NIKOLA 

To dopiero będzie wydarzenie! Turniej piłkarski PAF Bestpol Cup 2014 odbędzie się już w niedzielę, 28 września, w godzinach 11.00 – 16.00 w St John Rigby School przy Polhill Avenue w Bedford (MK41 9DQ). Sportowo, impreza przeznaczona jest dla roczników U5, U7, U9, U11 i U13, a swój udział w turnieju zapowiedziały polskie akademie futbolowe z Northampton, Londynu, Wakefield, Coventry, Wrexham, Brighton, Manchesteru i PAF Bedford oraz dwie miejscowe angielskie szkółki. Organizatorzy przygotowali także wspaniałe atrakcje towarzyszące sportowym zmaganiom.

Podczas turnieju skosztujemy polskiego jedzenia, które serwować będzie restauracja Milena. 

Swój pawilon z przekąskami i napojami będzie miał również polski sklep Bestpol, główny sponsor turnieju.

Dla wszystkich chętnych pań i nie tylko, swoje stoisko udostępni salon fryzjersko-kosmetyczny Euphoria.

Dzięki profesjonalnym fotografom ze Studia Broadway można będzie sobie zrobić zdjęcia z koszulkami i gadżetami piłkarskimi.

O godzinie 12:00 profesjonalna instruktorka, pani Katarzyna Walusiak przeprowadzi pokaz Zumby.

Swoje boisko będzie miał również polski STRONGMEN z Bedford, Andrzej GIANT Krasowski, który przeprowadzi konkurs dla chętnych tatusiów i nie tylko. Dla zwycięzcy przewidziana jest atrakcyjna nagroda.

Polska Szkoła Sobotnia przy PLCA zapewni następujące atrakcje dla dzieci: malowanie piaskiem oraz robienie warkoczyków.

Podczas turnieju będzie dostępna wielka loteria piłkarska. Tutaj symboliczny funt może zapewnić nam wygraną szalików reprezentacji Polski, piłek i wielu innych piłkarskich gadżetów.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Nikolki, walczącej z rakiem. W trakcie turnieju będzie zbiórka pieniędzy na jej leczenie. Prezes PAF Bedford, Bartosz Frąckowiak, przekaże piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego na aukcję, z której dochód zostanie oczywiście przekazany na pomoc dla dziewczynki. Na licytacji znajdzie się również wyjątkowa koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań z 2014 roku – to podarunek od pani Marzeny Maćkowiak i jej rodziny.

TianDe zapewni chętnym rewelacyjne zabiegi Spa na dłonie za symbolicznego £1! Całkowity dochód  za wykonywane zabiegi, ma się rozumieć, zasili konto Nikolki!

Nagłośnieniem imprezy zajmie się Gajosz Najlepsze Imprezy.

 

Nasza strona ma przyjemność bycia patronem medialnym turnieju i w związku z tym zapraszamy serdeczniePolaków z Bedford i nie tylko na to sportowo-rozrywkowe wydarzenie. Do zobaczenia w niedzielę, 28 września!

Wsparli

4 171 zł

pafbedford

zbiorka na turnieju PAF BESTPOL CUP 2014 ktora przeprowadzili przyjaciele z Bedford UK
40 zł

jagodzienkam

50 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

Uśmiechu na Twojej Buźce i niech Słonko zawsze dla Ciebie świeci promieniami miłości <3
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Edyta Pakosz

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
453%
4,531 zł Supported by 9 people CEL: 1,000 ZŁ