Patryk lives with a death sentence... Only most expensive treatment in the world can save his life!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 207,035 people
9,965,464.80 zł (101.82%)
Goal
Gene therapy - the only chance to save life

Patryk Radwański, 18 months

Wrocław, dolnośląskie

SMA (spinal muscular atrophy) type 1

Started: 03 November 2019
Ends: 05 May 2020

Kochani, mamy to! Łzy wzruszenia płyną po policzkach… 4 maja - ten dzień należał do Patrysia. Długo na to czekaliśmy, ale w końcu się udało! Nasz Patryś przyjął terapię genową, najdroższy lek świata!

To wszystko jest naprawdę niesamowite, bo wracają wspomnienia, kiedy byliśmy na początku drogi walki o lek i tylko marzyliśmy o tym dniu. A teraz jesteśmy już po… Nigdy o tym nie zapomnimy.

Jesteśmy w USA od początku kwietnia. Spędzimy tutaj jeszcze kilka miesięcy, bo Patryś po podaniu leku będzie pod opieką i kontrolą amerykańskich lekarzy. Synek będzie mieć spotkania z neurologiem, pulmonologiem, ortopedą, dietetykiem, a do tego rehabilitację oddechową i ruchową. Wiemy, że jesteśmy w najlepszym możliwym miejscu, jeśli chodzi o pomoc dla Ryśka. Ustalamy ścieżkę, którą Patryk ma podążać, aby mógł jak najlepiej skorzystać z leczenia. Walka o sprawność będzie trwać do końca życia naszego wojownika, ale wierzymy, że zrobiliśmy teraz ogromny krok naprzód.

Patryk Radwański

Jesteśmy w tym miejscu dzięki Wam wszystkim. Dziękujemy naszej kochanej rodzinie, przyjaciołom, znajomym, całej drużynie PatRysia, uczestnikom licytacji oraz wszystkim tym, którzy głośno mówili o Patryku, aby informacja o naszej zbiórce poszła w świat. Dziękujemy tym wszystkim 200 tysięcy cudownym osobom, które uwierzyły w Patryka i pomogły nam zebrać tą niewiarygodnie olbrzymią kwotę na lek. Dziękujemy Ci za to, że jesteś wśród nich.

To Wy jesteście sprawcami tego małego cudu. Niemożliwe nie istnieje. Z tym przesłaniem będziemy się starali iść dalej, cały czas walcząc o sprawność i samodzielność dla naszego małego wojownika ❤

Trzymajcie się zdrowo i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 207,035 people
9,965,464.80 zł (101.82%)