"1 zł dla życia" w październiku

1 zł dla życia
organizator skarbonki

Pierwszy dzień miesiąca, więc złotówki w dłoń!


W zeszłym miesiącu zbiórka zakończyła się wcześniej, ponieważ jakiś hojny darczyńca wpłacił potrzebną kwotę na terapię sensoryczną autystycznego Filipka. Bardzo się cieszymy, że ktoś ma więcej złotówek i zechciał się nimi podzielić z chłopczykiem :)

W tym miesiącu spróbujemy przekazać moc złotówek na rehabilitację Martina spod Poznania. Martin nie widzi i nie chodzi.  Czeka go operacja rozcinania ścięgien (na samą myśl dreszcz przechodzi) i wtedy żmudna nauka chodzenia. Mamy to szczęście, że nie pamiętamy wszystkich upadków przy nauce chodzenia, bo byliśmy maluszkami. Martin ma już 3 latka i przed nim naprawdę dużo pracy, żeby był samodzielny w przyszłości.

Nie nauczymy się chodzić za niego, ale możemy mu pomóc, przekazując symboliczną złotówkę na jego rehabilitację. Dzięki niej będzie mógł postawić pierwsze kroczki - może nie tak równe i idealne, ale wszystko wymaga czasu (i złotówek).

Zerknijcie na wszystkie zbiórki 1 zł dla życia. Do tej pory już ponad 10.000 złotówek udało się przekazać. Dla jednych to dużo, dla innnych mało. Ale nikt nie zakwestionuje tego, że było warto trochę się wysilić. Żadnych bankructw domowego budżetuz tego powodu nie odnotowaliśmy. ;)

Wsparli

10 zł

Sebastian

Oby się udało
5 zł

truskawencja

100 zł

Anonymous

Bedziesz bosko chodził i wszystko widział!!!!!! :-)
5 zł

Anonymous

5 zł

Anonymous

10 zł

omd777

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1 zł dla życia
Martin Walczak
Naprzód Martin
62%
250 zł Supported by 21 people CEL: 400 ZŁ