Zbiórka dla Mateusza

PocztaKartkowa.pl
organizator skarbonki
PocztaKartkowa.pl zbiera dla Mateusza, który walczy z białaczką.
www.PocztaKartkowa.pl to miejsce, z którego możecie wysłać papierową Kartkę Pocztową nie wychodząc z domu, bez stania w kolejkach na Poczcie....

W naszym serwisie, w kategorii Pomagamy Pomagać > SiePomaga  są śliczne kartki pocztowe , które możecie wysłać do bliskich z różnych okazji.
Możecie również wysłać kartki bezpośrednio do Mateusza życząc mu powrotu do zdrowia i sił na walkę z chorobą. Wystarczy wpisać  w adresie odbiorcy KARTKA DLA MATEUSZA - przekażemy ją adresatowi, a konto na jego leczenie powiększy się o Twoją wpłatę:)

Każda kupiona  w serwisie www.PocztaKartkowa.pl karteczka to dodatkowe pieniądze na leczenie Mateusza.
Trudno samemu walczyć z chorobą, codziennymi problemami, bezsilnością i...brakiem funduszy na dalesze leczenie, na nadzieję, na życie...
Ale gdyby każdy z Was wysłał choć jedną karteczkę  ze strony www.PocztaKartkowa.pl, sprawiając przy tym radość swym bliskim, uzbieranie kwoty potrzebnej Mateuszowi na leczenie stałoby się duzo bardziej realne.

Powiedzcie żonie, ukochanemu, rodzicom , dziadkom, że ich kochacie- tak po prostu bez szczególnej okazji, wyslijcie komuś życzenia urodzinowe - nawet jesli przypadają one dopiero za kilka miesięcy...- wywołajcie uśmiech na twarzach bliskich i pomóżcie w ten sposób Mateuszowi.

Liczymy na Was !!!

Jeżeli możecie, wpłacajcie też bezpośrednio na zbiórkę dla Mateusza.

Wierzymy, że uda się nam:-)

Wsparli

100 zł

Milky Bar

Chory świat, który uzależnia życie od pieniędzy i zdrowia. Niech te pieniążki Ci pomogą. Brak mi słów i nie wiem, co więcej napisać. Trzymam kciuki.
10 zł

Łukasz Jamroży

Na pewno wszystko się ułoży :)
50 zł

PocztaKartkowa.pl

Isia z Edynburga przekazała nam wpłatę dla Mateusza i całą masę dobrej energii!!! Dziękujemy :)
50 zł

PocztaKartkowa.pl

A to wsparcie to rezultat Kartek Walentynkowych, które zostały wysłane przez użytkowników Poczty Kartkowej z galerii SiePomaga w naszej poczcie:-)
50 zł

PocztaKartkowa.pl

Łącznie wysłaliśmy do Mateusza 11 kartek, dodaliśmy też coś od siebie:-). Dziękujemy wszystkim, którzy wysłali kartkę do Mateusza:-)
50 zł

PocztaKartkowa.pl

Dziękujemy Pani Martynie, która wpłaciła tę kwotę na nasze konto, i ponadto wysłała kartkę do Mateusza:-)

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
61%
614 zł Supported by 19 people CEL: 1,000 ZŁ