Podziel się sercem z Michalinką

maitiri
organizator skarbonki
Witajcie, za kilka tygodni obchodzę kolejne 18te urodziny :-). Z tej właśnie okazji organizuję zbiórkę charytatywną dla chorej Michalinki. Tak naprawdę okazja nie jest ważna, liczy się pomoc temu dziecku. Ośmielam się Was prosić o jej wsparcie i sama wrzucam pierwszy grosz..

Michalinka przyszła na świat 11 stycznia 2011 roku. Jeszcze prenatalnie stwierdzono u niej bardzo ciężką wadę serca - zespół hipoplazji lewego serca. Oznacza to, że dziewczynka ma tylko prawą połowę serduszka.
By móc żyć, musi przejść trzy skomplikowane operacje. Do tej pory udało się przeprowadzić jedną z nich. Na drugą, która powinna była się odbyć między 4. a 6. miesiącem życia dziecka, Michalinka czeka nadal, a ma już 9 miesięcy.
Prof. Malec z Monachium, specjalista w tej dziedzinie, zgodził się przeprowadzić drugą operację, ma ona sie odbyć na przełomie października i listopada tego roku. Dlatego w tym wypadku niezwykle istotny jest czas.
Koszt operacji to 20 150 euro, co daje 86072.74 PLN (na dzień 17.10.2011). Jest to ogromna kwota, ale z Waszą pomocą uda nam się ją zebrać. Naprawdę nie potrzeba wiele, jeśli każdy z nas wpłaci choćby 1 zł, a będzie nas sporo, uzbiera się znaczna suma.
Ja chciałabym zebrać przynajmniej 1000zł, to i tak kropla w morzu potrzeb.
Wszystkich ludzi o dobrym serduszku bardzo proszę o wpłaty, nawet drobne, jakiekolwiek.
To dziecko bardzo na nas liczy.

Apelujemy o pomoc, gdyż każda, nawet najmniejsza kwota może sprawić, że nasza Michalinka będzie żyła. CZYM SĄ PIENIĄDZE, JEŚLI CZŁOWIEK STOI W OBLICZU ŚMIERCI SWOJEGO DZIECKA?! -  rodzice Michalinki, Monika i Michał.

Wsparcie tego chorego Maleństwa będzie dla mnie najlepszym prezentem. Pozdrowienia

"Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają."
Phil Bosmans (Święto rodości)

Wsparli

50 zł

Anonymous

65 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

250 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
106%
1,065 zł Supported by 15 people CEL: 1,000 ZŁ