Gramy dla WOŚP

The money box was created on the initiative of the Organizer who is responsible for its content.
Siema wszyscy!
Jest potrzeba i jak zawsze nie ma wstydu ;-) Zawsze chciałam grać z WOŚP i mieć swoją puszkę i dawać wszystkim te najpiękniejsze serca za każdy wrzucony grosik. Ale wiadomo, z Norwegii nie było to takie proste. Teraz jest taka możliwość. Więc uruchomiłam skarbonkę z okazji 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W imieniu małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dzięki za każdy grosik tudzież koronę ;-)
Serduszko dla Was! <3 Enjoy! :)
All funds accumulated in the money box were transferred
directly to the target campaign:
Siema wszyscy!
Jest potrzeba i jak zawsze nie ma wstydu ;-) Zawsze chciałam grać z WOŚP i mieć swoją puszkę i dawać wszystkim te najpiękniejsze serca za każdy wrzucony grosik. Ale wiadomo, z Norwegii nie było to takie proste. Teraz jest taka możliwość. Więc uruchomiłam skarbonkę z okazji 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W imieniu małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dzięki za każdy grosik tudzież koronę ;-)
Serduszko dla Was! <3 Enjoy! :)
