POMAGRANIE

POMAGRANIE
organizator skarbonki

 

Witam serdecznie na pierwszej tego typu zbiórce na portalu http://siepomaga.pl ! Zbiórka ta jest wyjątkowa nie tylko z tego względu, że uczestnicząc w niej, pomagasz oddychać EMILCE

,

która bardzo potrzebuje specjalistycznego sprzętu, aby móc żyć tak, jak każdy z nas! Zbiórka ta jest warta Twojej uwagi również z innego powodu - każdy kto dorzuci do niej swoją cegiełkę, będzie mógł spotkać się z innymi pomagaczami na KONCERCIE  dwóch zupełnie unikatowych zespołów. Tym samym, musicie przyznać, że co jak co, ale tego jeszcze tutaj nie było!

 

 Czyli innymi słowy: rusza wielka akcja koncertowa „POMAGRANIE”!


A oto jej szczegóły:
 
- ofiaruj Emilce 8 złotych * (uwaga gwiazdka! :)), a:
 
dostaniesz od nas bilet na całkowicie niepowtarzalny koncert, na którym będziesz mógł bawić się:

18 listopada,  w czwartek

o godzinie 20:30

w
 **(uwaga dwie gwiazdki!! :))

w POZNANIU.

 
Zagrają dla Was:
 
- ROCK IN SMALL TOWN , którzy najlepiej niech się sami tu zareklamują:

 
„Powstaliśmy latem 2009 zaraz po rozpadzie poprzedniego projektu, który współtworzyli Dawid (bas), Hubert (perkusja) i Jarek (gitara). Wkrótce skład wzbogacił brat tego ostatniego i wieloletni dobry znajomy pozostałych - Darek (gitara). Zimą dołączyła do nich wokalistka Gośka. Na chwilę obecną zespół znów poszukuje osoby, która zajmie się śpiewaniem.

Przejściowe kłopoty ze znalezieniem "wokalu" nie powstrzymują nas od koncertów. Dzieję się tak, ponieważ sprawia nam to dużą przyjemność i spotyka się z ciepłym przyjęciem publiczności. Łączy nas wspólny pomysł na muzykę - energetyczną, pozytywną i "żywą". Nie ukrywamy, iż niepokoi nas czasem kierunek, w którym  zmierza współczesna muzyka, jednak wierzymy, że wciąż jest miejsce dla solidnego i szczerego rockowego grania.”

 
Utworów kapeli słuchaj na: http://www.myspace.com/rockinsmalltown

***

ORAZ
***

- PAPER LIES , którym również nie odmawiamy prawa do autopromocji:
 

„Zespół powstał w styczniu 2010 z inicjatywy Marcina i Michała. Przyjęliśmy wówczas nazwę Mad Hatters. Potem skład został powiększony o gitarzystę Marka, skrzypaczkę Alicję i basistę Pawła. Po wielu tygodniach poszukiwań na pokładzie powitaliśmy perkusistę Zbyszka. We wrześniu 2010 zmieniliśmy nazwę na Paper Lies zainspirowaną utworem grupy Marillion.
 
Nasze wpływy muzyczne to: Dylan, Sting, Clapton, Of the Wand and of the Moon, Seabear. Dla dodatkowo zainteresowanych, określimy się jednak dość jednoznacznie i napiszemy o naszym najważniejszym mainstreamie muzycznym :) -   jeśli zatem, mamy podać jakiś konkretny profil, to nasze brzmienie oceniamy jako najbliższe do trendu cold folk. "

 
Utworów kapeli sluchaj  na: http://www.myspace.com/paperlies A WIĘC.... - tyle o zespołach, tyle o biletach, a nie zapomnijmy jednak w tym wszystkim o najważniejszym - niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi!Dodatkowa uwaga!!!!:

UWAGA - WARUNKIEM UCZESTNICTWA W ZBIÓRCE JEST PODANIE SWOJEGO IMIENIA I NAZWISKA, GDYŻ WEJŚCIE DO KLUBU ALIBI BĘDZIE WERYFIKOWANE POPRZEZ POKAZANIE WAŻNEGO DOWODU TOŻSAMOŚCI. (oczywiście osoby niepełnoletnie zapraszamy też jak najbardziej :))

 


GWIAZDKI:

* bilet kupowany w dniu koncertu w klubie płatny 10 złotych.

** dokładny adres klubu:  Al.Niepodległości 8, 61- 875 Poznań; wejście od ulicy Taylora. Mapka i info na temat klubu: http://www.alibipoznan.pl

*** niezapowiedziane trzy gwiazdki - potrzebujesz więcej informacji na temat koncertu? pisz śmiało do mnie! 
justyna.dubel@siepomaga.pl

**** PATRONAT MEDIALNY AKCJI: MAGAZYN "FRESHMAG"!!!


"Paper Lies"

Wsparli

940 zł

POMAGRANIE

Pomagracze - daliście wczoraj czadu! Tyle udało się zebrać w klubie. Dziękujemy!!!
X zł

Aleksandra Rabowska

8 zł

Michał Martyński

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
141%
1,413 zł Supported by 30 people CEL: 1,000 ZŁ