Nowe miejsce dla Poradni SPOZA – stwórzmy je razem!

Joanna Godlewska
organizator skarbonki

Nowe miejsce dla Poradni SPOZA – stwórzmy je razem!

Aktualizacja 11 grudnia 2014

DZIĘKUJEMY!

Udało się zebrać środki na kaucję i to tylko dzięki Wam i Waszej ofiarności. Wszystkie wpłaty od tego momentu będą przeznaczone na remont nowego lokalu.

 

Poradnia SPOZA już od 5 lat nieodpłatnie pomaga pełniej żyć i znaleźć pracę osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Prowadzimy doradztwo indywidualne, warsztaty i szkolenia. Pomagamy znaleźć pracę i wspieramy, by ją utrzymać. W tym roku zorganizowaliśmy kilkanaście tysięcy godzin wsparcia dla ponad 300 osób – kilkadziesiąt podjęło pracę.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do przełamywania barier, z którymi walczą uczestnicy naszych projektów oraz praca zespołowa, która zwiększa efektywność naszych działań.

Za tę działalność otrzymaliśmy tytuł SUPER LODOŁAMACZA 2013

Po 2 latach starań udało się nam znaleźć miejski lokal, w którym możemy się nie tylko zmieścić, ale i rozwijać, oferując pomoc kolejnym osobom.

Jedyne, co teraz stoi nam na przeszkodzie, to konieczność wpłacenia kaucji w wysokości 14463,06 złotych do dnia 12 grudnia 2014. Zebraliśmy już blisko 5000 zł, brakuje jeszcze 9500 zł!

Prosimy Was – pomóżcie nam dalej działać! Weźcie udział w zbiórce!

Każda wpłata się liczy! Możecie nam pomóc również przez rozesłanie i udostępnianie informacji o tej zbiórce wśród Waszych rodzin, znajomych, współpracowników... i wszystkich, którzy przyjdą Wam do głowy!

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz: joanna.godlewska@spoza.org.pl, , zadzwoń: 511984794 lub zajrzyj na naszą stronę www.spoza.org.pl i profil na Facebook’u www.facebook.com/StowarzyszenieSpoza.

Przekaż dalej informację o naszej zbiórce!

 

NOWOŚĆ

Obejrzyj materiał TVP Info o Stowarzyszeniu SPOZA

Wsparli

89,13 zł

Anonymous

grupa wsparcia "piątkowa"
200 zł

Anonymous

500 zł

Anonymous

Jestem bardzo szczęśliwy że się udało.
2 000 zł

michalgodlewski7

Kałabanga!!! Wesołych Świąt :)
200 zł

Anonymous

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ...........

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
108%
10,354.13 zł Supported by 78 people CEL: 9,500 ZŁ