Przejadą wzdłuż Bałtyku dla Miłosza

Natalia Pypeć
organizator skarbonki

Drodzy!

Dnia 4 sierpnia wyruszymy rowerami ze Świnoujścia w kierunku Sopotu! Do pokonania mamy 500 km. Robimy to dla Miłosza, żeby pokryć koszty jego operacji!

Mama Miłosza, 27 maja:
W połowie kwietnia podczas kontroli okazało się, że Miłoszek potrzebuje pilnie kolejnej operacji. Wszystko działo się bardzo szybko, musieliśmy w ciągu kilku chwil podjąć decyzję. Zgodziłam się na ratowaniu nóżki synka, a to oznacza, że musimy dopłacić kolejne pieniądze za trzeci zabieg. Sytuacja jest trudna, bardzo proszę o pomoc.

Natalia Pypeć

Krótko o nas:

Natalia

Zawodowo związana z branżą wydawniczą. Założycielka firmy KORECO, redaktorka portalu o nieruchomościach, nauczycielka języka polskiego. Czyta 2 książki tygodniowo. Uwielbia kawiarnie, tramwaje i żywe kwiaty. Rano jeździ na rolkach, popołudniami gra w squasha. Po Warszawie porusza się rowerem. Marzy o własnej księgarni.

Natalia Pypeć

Michał

Zawodowo związany ze sportem. Założyciel firmy TOR Tenis/Squash, trener squasha i tenisa, nauczyciel WF-u. Stawia na zdrowe odżywanie, ale do czekoladowych croissantów ma słabość. Uwielbia tańczyć. Ma na swoim koncie kilka startów w zawodach kolarskich (obok tenisowych i squashowych). Jego rowerowy rekord to 74 km/h (z górki – rzecz jasna!). Marzy o Natalii. :)

Natalia Pypeć

Czynienie dobra jest uzależniające i zaraźliwe – tyle w ramach wyjaśnień, jeśli chodzi o nasze motywacje do podjęcia tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy za swoją sprawność umysłową i fizyczną, jednocześnie czujemy potrzebę i obowiązek dzielenia się nią i niesienia pomocy tam, gdzie jej brak.

Być może Miłosz i jego mama potrzebują także Twojej pomocy… Skoro już tutaj jesteś, liczymy, że nie przejdziesz obojętnie.
Dziękujemy!

Natalia i Michał

Wsparli

50 zł

Dratewka

Brawo Natalia i Michał!
50 zł

Koleżanki mamy.

Powodzenia!!!!!
15 zł

Patrycja i Jędrzej

100 zł

Powodzenia

100 zł

Przemysław Pełszyk

Natalii, świetna inicjatywa ! Trzymam kciuki ;)
50 zł

Filip

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1,525 zł
Supported by 28 people