Podaruj Martynce rączki

Tanie-Loty.com.pl
organizator skarbonki

Centrum Rezerwacji Tanie-loty.com.pl tym razem stara się pomóc 4-miesięcznej Martynce, która urodziła się z niedorozwojem rączek. Pieniądze, które przeznaczymy na pomoc dla tej małej dziewczynki w dorosłym życiu pomogą jej normalnie funkcjonować dzięki protezom lub implantom. Na ten szczytny cel chcemy przeznaczyć część naszych dochodów. Dlatego każda rezerwacja - lotu, hotelu, parkingu, wycieczki - dokonana w jednym z naszych serwisów to dodatkowe pieniądze na rączki dla Martynki. Liczymy na Waszą pomoc – razem drobnymi krokami będziemy zbliżać się do celu – wierzymy, że nam się uda!

Martynka przyszła na świat bez wykształconych rączek. O tym, że urodzi się z wadą kończyn, rodzice wiedzieli już w okresie prenatalnym. Podczas kontrolnego badania USG lekarz stwierdził u dziewczynki zbyt wolny wzrost górnych kończyn. Jej rączki mają tylko 1/3 długości prawidłowo rozwiniętych rączek. Wprawdzie urosną one jeszcze wraz z rozwojem dziewczynki, jednak nigdy nie będą miały właściwej długości. Stąd też starania rodziców o zabezpieczenie odpowiedniej kwoty potrzebnej na implanty, profesjonalne protezy lub przeszczep rąk.

Decyzja o zastosowaniu jednej z metod zapadnie dopiero później, jednak już wiadomo, że bez względu na decyzję lekarzy Martynka jako nastolatka, gdy przestanie już rosnąć, potrzebować będzie ogromnej sumy, by spełnić swoje marzenia o normalnym życiu. W tym wypadku na szczęście powrót do pełnej sprawności jest możliwy. Pomóżmy więc Martynce w jej walce o zdrowe i szczęśliwe życie. Wystarczy Twój drobny gest, by pomóc!

Jak możesz pomóc?

Wpłacając dowolną sumę na naszą zbiórkę lub dokonując rezerwacji w jednym z serwisów Grupy Tanie-Loty.com.pl.

Pomóż nam pomagać!

Powiedz o naszej akcji przyjaciołom, znajomym w pracy lub w szkole, podziel się linkiem na Facebooku – każdy Twój gest jest na wagę złota. Dzięki naszej wspólnej inicjatywie spełnienie największego marzenia Zuzi jest możliwe. Im więcej osób dowie się o akcji, tym większa szansa, że uzbieramy potrzebną kwotę.

Martynka nie jest jedynym dzieckiem, które korzysta z naszej pomocy. Wcześniej udało nam się m. in. zebrać wspólnie pieniądze na zakup rehabilitacyjnego rowerka dla małej Zuzi. Staramy się, by nasze działania choć w najmniejszym stopniu czyniły świat lepszym. Na naszej stronie, w sekcji „Pomagasz nam pomagać" poznasz wszystkich naszych beneficjentów.

Zapraszamy!

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

200 zł

Anonimowy Pomagacz

:)
X zł

gruma

:) Martynko
200 zł

Tanie-Loty.com.pl

Powodzenia!

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
30%
609 zł Supported by 9 people CEL: 2,000 ZŁ