Bezwzględna choroba kontra mały Antoś

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 852 people
43,324 zł (10.55%)
To reach our goal: 367,318 zł
Donate Donate
Goal
Operacja zniekształconych rączek w Paley European Institute

Antoś Kubicz , 21 months

Oleśnica , dolnośląskie

Zespół TAR

Wszystko miało być dobrze... Snuliśmy plany, jak cudownie będzie mieć synka przy sobie, marzyliśmy o wspólnym pięknym życiu, w którym będzie pełno śmiechu i radości. Niestety, nasz Antoś został boleśnie naznaczony przez los, a dziś walczymy o to, by mógł być sprawnym chłopcem. 

Wydawało się, że będzie to rutynowe badanie USG, po którym zostanie piękna pamiątka w postaci zdjęć. Znów zobaczymy naszego synka, będziemy mogli zachwycać się jego maleńkim ciałkiem, które spokojnie rozwija się pod moim sercem. Ten dzień nie wyglądał tak, jak byśmy to sobie wymarzyli. To w czasie badania dowiedzieliśmy się, że rączki naszego synka nie wyglądają tak, jak powinny, są zdecydowanie za krótkie. Jeszcze wtedy łudziliśmy się, że lekarz się pomylił, czekaliśmy na dzień porodu, by usłyszeć, że wszystko jest w porządku...

Dziś wiemy, że los potrafi być okrutny, szczególnie w stosunku do tych najsłabszych... Antoś choruje na zespół TAR, to rzadka choroba krwi i kości, która próbuje mu odebrać szczęśliwe dzieciństwo. Wiedzieliśmy, że nie możemy się poddać, zrobimy wszystko, co tylko będziemy mogli, by Antoś był sprawnym i samodzielnym chłopcem. Tak trafiliśmy do doktora Paley'a, specjalisty, który daje nam nadzieję, że nasz synek będzie miał zdrowe rączki! Tej szansy nie możemy przegapić, nigdy nie wybaczylibyśmy sobie, że z powodu pieniędzy nasz synek nie będzie mógł się rozwijać tak, jak inne dzieci! Prosimy o pomoc, o ratunek dla naszego Antosia!

Rodzice

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 852 people
43,324 zł (10.55%)
To reach our goal: 367,318 zł
Donate Donate