*** RADOSNE WAKACJE *** Joy Camps!

Chrześcijańska Fundacja Radość
organizator skarbonki

Dzieciom trudno jest zrozumieć świat dorosłych i jego niesprawiedliwość. Najbardziej dotyczy to tych z ubogich rodzin, które codzienne zmagają się z samotnością, wykluczeniem, czy niezrozumieniem Pozostawione same sobie najczęściej wybierają drogi, które znają i wydają się proste. Jednak w ten sposób powielają błędy swoich rodziców. Ostatecznie, często  same lądują w świecie bezradności, alkoholu i biedy, z którego nie potrafią znaleźć wyjścia.

Chrześcijańska Fundacja Radość organizuje obozy dla dzieci, które mają na celu nie tylko zapewnienie im bezpiecznego i atrakcyjnego wypoczynku. Poprzez różnego rodzaju warsztaty takie jak taneczne, plastyczne, sportowe, kulinarne, czy językowe rozbudzamy w dzieciach pozytywne zainteresowania i nastawienie. Wyposażamy dzieci w wiedzę i umiejętności pozwalające im dorównać ich rówieśnikom między innymi w znajomości j. angielskiego. W czasie obozów dzieci rozwijają inwencję twórczą, poczucie własnej wartości jak również poznają wartości chrześcijańskie.

Radosne wakacje

Na obozach pragniemy pokazać dzieciom, to że pomimo tego, iż urodziły się w rodzinach dysfunkcyjnych, sami w przyszłości nie muszą być skazane na tworzenie takich rodzin, a  podejmując właściwe wybory teraz mogą zmienić swoje życie.

Wykorzystując każdą przerwę w roku szkolnym, przez ostatnie kilkanaście lat zorganizowaliśmy ponad 80 stuosobowych obozów dla dzieci, w tym obozy letnie, zimowe, wielkanocne i świąteczne. Swoją pracę koncentrujemy głównie na dzieciach z ubogich rodzin, które od wielu lat wspieramy programem żywnościowym. Rodzice naszych podopiecznych dzieci nie są w stanie pokryć kosztów pobytu dziecka na obozie. Dlatego też to na nas i na naszych darczyńcach - ludziach dobrej woli spoczywa całkowite sfinansowanie ich wypoczynku.

Celem akcji jest dofinansowanie w 20% dla 100 dzieci z ubogich rodzin na obóz letni. Podaruj dzieciom radosne wakacje.

Dzięki twojemu wsparciu 100 dzieci będzie miało RADOSNE WAKACJE.

Radosne Wakacje

Wsparli

70 zł

Anonymous

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Niech Wam Bóg Błogosławi :)
10 zł

Wojciech Mularski

od kolegi Piotrka - miłego wypoczynku
50 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

ku radości !
50 zł

Wojciech Mularski

Udanych wakacji :)

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
3%
440 zł Supported by 10 people CEL: 12,000 ZŁ