Rowerek dla Zuzi

Tanie-Loty.com.pl
organizator skarbonki

Centrum Rezerwacji Tanie-loty.com.pl wspiera Zuzię i pomaga jej rodzicom w zakupie specjalistycznego rowerka rehabilitacyjnego. Na ten szczytny cel chcemy przeznaczyć część naszych dochodów. Dlatego każda rezerwacja - lotu, hotelu, parkingu, wycieczki - dokonana w jednym z naszych serwisów to dodatkowe pieniądze na wymarzony rowerek Zuzi. Liczymy na Waszą pomoc – razem drobnymi krokami będziemy zbliżać się do celu – wierzymy, że nam się uda!

6-letnia Zuzia cierpi na poważny niedowład kończyn dolnych. Dzięki naszej pomocy może jednak stanąć na nogi. Specjalistyczny rowerek rehabilitacyjny pozwoli dziewczynce żyć normalnie i pomoże wzmacniać mięśnie nóg, tak by w końcu mogła chodzić samodzielnie.

Jak każde dziecko Zuzia po prostu chce się bawić i spędzać czas z rówieśnikami. Rowerowe przejażdżki to dla niej doskonały sposób na integrację z otoczeniem i mniej uciążliwą rehabilitację. Zamiast mozolnych ćwiczeń w zamkniętym pomieszczeniu, Zuzia będzie mogła spędzać czas poza domem z innymi dziećmi. To przyczyni się do poprawy jej samopoczucia i sprawności fizycznej, a wreszcie – pomoże dziewczynce wyzdrowieć.

Samodzielna walka o fundusze to prawdziwy dramat dla rodziców Zuzi, którzy niestety nie mają środków na zakup sprzętu. Wystarczy jednak Twój drobny gest, by im pomóc.

Jak możesz pomóc?

Wpłacając dowolną sumę na naszą zbiórkę lub dokonując rezerwacji w jednym z serwisów Grupy Tanie-Loty.com.pl.

Pomóż nam pomagać!

Powiedz o naszej akcji przyjaciołom, znajomym w pracy lub w szkole, podziel się linkiem na Facebooku – każdy Twój gest jest na wagę złota. Dzięki naszej wspólnej inicjatywie spełnienie największego marzenia Zuzi jest możliwe. Im więcej osób dowie się o akcji, tym większa szansa, że uzbieramy potrzebną kwotę.

Zuzia nie jest jedynym dzieckiem, które korzysta z naszej pomocy. Staramy się, by nasze działania choć w najmniejszym stopniu czyniły świat lepszym. Na naszej stronie, w sekcji „Pomagasz nam pomagać" poznasz wszystkich naszych beneficjentów.

Zapraszamy

Wsparli

220 zł

Tanie-Loty.com.pl

Kolejna wpłata :) Jesteśmy coraz bliżej celu!
10 zł

Pies

30 zł

Irek

najpiękniejsze marzenia to te, które się spełniają
5 zł

Pomagam, bo warto!

10 zł

kokopeli

10 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Tanie-Loty.com.pl
Zuzanna Błajek
Popedałuję daleko
56%
850 zł Supported by 17 people CEL: 1,500 ZŁ