Rowerowe środy w Zakopanem

Rowerowe Środy w Zakopanem
organizator skarbonki


W Długi Weekend Majowy rusza II Edycja Rowerowej Środy w Zakopanem. W roku ubiegłym przez cały wakacyjny okres organizowane były środowo-rowerowe wycieczki po Zakopanem i okolicy.

Cały dochód z tej akcji został przeznaczony na rzecz rehabilitacji chorej 5 letniej Nikoli Chwastarz. W tym roku wycieczki odbywać się będą już od maja aż do października. II Edycja Rowerowej Środy wzbogacona będzie o niespodzianki.  Całkowity dochód z wycieczek przekazany będzie na organizację koloni i wakacyjnych wyjazdów dla dzieci z rodzin ubogich ramach statutowego działania Stowarzyszenia Travelling Inspiration.

Wycieczki rowerowe zaplanowane są tak, aby każdy mógł w nich wziąć udział - zapewniają organizatorzy. Osoby, które nie będą miały ze sobą rowerów proszone są o wcześniejszy kontakt w celu ich zarezerwowania.  Zachęcamy do aktywnego spędzenia urlopu i poznania Zakopanego na rowerze, a przy okazji wsparcia działań charytatywnych.

Chcesz wziąć udział w wycieczce?
Zapraszamy w każdą środę w okresie maj - październik. Spotykamy się przy Oczku Wodnym w Zakopanem o godzinie 10.00. Trasa biegnie przez Harendę, gdzie wyjeżdżamy wyciągiem (koszt 7 zł) i pokonujemy Pasmo Gubałówki z widokiem na panoramę całych Tatr. Zjeżdżamy do Kościeliska i wracamy do Zakopanego. Wycieczkę kończymy spotkaniem przy kawie w kawiarni Cafe Tygodnik Podhalański z tarasem widokowym.
Nie zabierasz na wczasy roweru? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami - zorganizujemy dla Ciebie rower. Kontakt do organizatora: Marcin - 607 505 447

Wsparli

10 zł

Anonymous

Coby się kręciło :))
Darowizny trafiają bezpośrednio do
0.5%
10 zł Supported by 1 person CEL: 2,000 ZŁ