#selfevolutionteam dla Ani

Selfmaker Technology
organizator skarbonki

Poznaliśmy historię Ani i nas urzekła. SIŁA w czystej postaci. Ania to prawdziwa FIGHTERKA, której los nie oszczędzał. Po tragicznym w skutkach wypadku postanowiła, że się nie podda i będzie walczyć o swoje zdrowie by mogła znów chodzić, będzie walczyć o życie, o siebie.

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy. Czarny pas karate. Ania ma 22 lata, a od tamtego tragicznego dnia, gdy spadła z liny umieszczonej na wysokości 4 metrów i złamała kręgosłup minęły 4 lata.

Od tamtej pory, dzień po dniu pokazuje, że największą siłą człowieka jest jego serce. Udowadnia, że wewnętrzna siła to moc, która potrafi zdziałać cuda, a my mamy okazję by wspomóc Anie w tej walce. Dodać trochę mocy od #selfevolutionteam.

„Sport był dla mnie wszystkim - nauczył mnie pokory, wytrwałości i samodyscypliny. To właśnie te cechy sprawiły, że gdy w moim życiu zdarzyła się kolejna tragedia, nie załamałam się. Właśnie teraz toczę walkę swojego życia i mam nadzieję zwyciężyć… Wiary dodała mi informacja, że mój rdzeń nie jest przerwany, że mam szansę chodzić!” - pisze Ania w swojej historii.

Ania zbiera środki by mogła dalej walczyć, by współczesna medycyna mogła w pełni wesprzeć jej działania.

To jak, pomożemy?
#selfevolutionteam #makechange #bepartofthis

Wsparli

25 zł

Anonymous

25 zł

Anonymous

X zł

Przemysław Łopaciński

25 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
23%
2,324 zł Supported by 39 people CEL: 10,000 ZŁ