Fundacja Dobroczynna Z SERCA DLA SERCA

pomagacz321
organizator skarbonki

Szanowni Państwo,
Mamy świadomość, że otrzymujecie Państwo wiele takich meili. Prosimy
o zapoznane się z naszym do końca, ponieważ projekt, który chcemy zrealizować jest naprawdę wyjątkowy.
Celem Fundacji „Z SERCA DLA SERCA” jest stworzenie domu hospicyjnego dla dzieci chorych na raka, znajdujących się w terminalnym, ostatnim okresie choroby nowotworowej; placówki, która zapewni im wszechstronną opiekę (medyczną, psychologiczną, duchową) oraz pomoże przetrwać trudne chwile ich rodzinom.
Dom hospicyjny zostanie sfinansowane z darów i wpłat osób prywatnych oraz firm. Podjęliśmy już pierwsze działania, mające na celu pozyskanie gruntu pod budynek (jesteśmy po wstępnych rozmowach z urzędami gminy w woj. podkarpackim).
Zapraszamy Państwa do dołączenia do grona darczyńców. Liczy się dla nas każda, nawet najmniejsza kwota, a każdy Darczyńca zostanie uhonorowany przez nas umieszczeniem jego logo lub danych na stronie głównej Fundacji. Przypominamy, że kwotę darowizny można odliczyć od podatku! Prosimy o wsparcie nas, chorych i ich rodzin w zmaganiach ze śmiertelną chorobą.
Jednocześnie chcieliśmy zachęcić Państwa do włączenia się w naszą akcję. Wpłacając kwotę 250 zł z przeznaczeniem na dom hospicyjny, oprócz uczestniczenia we wspaniałym projekcie, otrzymacie Państwo w zamian wiele korzyści wizerunkowych dla firmy:
-Oficjalne podziękowania na stronie głównej Fundacji
-Oficjalne podziękowania na Facebooku i stronie internetowej akcji
-Oficjalne podziękowania w formie papierowej
-Okolicznościową statuetkę
-Informacje o postępach w realizacji projektu (na życzenie)
Dziękujemy za każdy dar. Logo do umieszczenia na stronie można przesyłać na adres e-mail Fundacji kontakt@zsercadlaserca.org.
Liczymy na Państwa pomoc i wsparcie. Razem możemy zrealizować nasz cel
i zmienić świat na lepszy!
Darowizny można przekazywać za pośrednictwem portalu SIEPOMAGA: http://www.siepomaga.pl/r/zbudujmydzieciomdom/

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0%
0 zł Supported by 0 people CEL: 500 ZŁ