Pomóżmy Ewie wstać na nogi

Witajcie,

w tym Roku 25 Grudnia 2012 będziemy obchodzić naszą 29. Rocznicę Ślubu. Z tej właśnie okazji organizujemy zbiórkę charytatywną dla Ewy Kieryk. Ośmielamy się Was prosić o jej wsparcie i sami wrzucamy pierwszy grosz.. Wsparcie dla Ewy, żeby mogła wstać na nogi, chodzić do szkoły, zatańczyć na balu maturalnym, będzie to dla nas Najlepszym Prezentem.

Z Serca dziękujemy.
Pozdrawiamy, Krysia_&_Zbyszek   ♥_OTWÓRZMY_♥_SWE_♥_SERCA_♥

T E L E D Y S K _ DLA _ EWY  http://www.youtube.com/watch?v=SNSffVSYyO4&fea ture=share Jarku, Mietku z Serca pięknie wam kochani dziękujemy za tą piosenkę, oby hojność ludzi przyczyniła się do Uzbierania pieniążków na Protezy _ Pomóżmy Ewie wstać na nogi. http://www.siepomaga.pl/r/sos_dla_ewy - Zbiórka na Protezy bardzo wygodna forma płatności dla ludzi którzy posiadają Bankowość Elektroniczną ( wystarczy kilka kliknięć ) i można wpłacać nawet drobne kwoty, za każdą Wpłaconą przysłowiową Złotówkę z Serca Dziękujemy - ♥_OTWÓRZMY_♥_SWE_♥_SERCA_♥Serdecznie Zapraszamy! _ P R E M I E R A _ P I O S E N K I _ ! ! !

dla Ewy Kieryk do wiersza Mietka Góry -

http://www.js-mojamuzyka.eu/strona-glowna.html

oraz aukcja płyt CD odbędzie się w sobotę 28. stycznia 2012r.

o 21:00 w Radiu Internetowym -->  http://aquaplanet.npx.plPrzekaż Prosimy informacje dalej!

Ewa Kieryk w marcu skończy 16 lat. Jest uczennicą gimnazjum w Bierutowie. Osiedle mieszkaniowe od centrum Bierutowa oddzielają tory kolejowe. W miejscowości nie ma kładki dla pieszych, która umożliwiłaby bezpieczne przejście. Dlatego aby skrócić drogę (z 1,5 km do kilkuset metrów), uczniowie i mieszkańcy przechodzą przez tory w miejscu niedozwolonym.
 

5 stycznia 2012r. Ewa spieszyła się na pierwszą lekcję, zbliżała się 8 rano. Na torach stał długi skład towarowy, więc dziewczyna postanowiła przejść między wagonami. Gdy znajdowała się na złączeniach wagonów, pociąg ruszył. Ewa nie zdążyła zeskoczyć – poślizgnęła się i upadła. Pociąg zmiażdżył jej obie nogi. Pierwszej pomocy udzielił dziewczynie przypadkowy przechodzień. Dwie godziny później Ewa była już we wrocławskim szpitalu w ciężkim stanie. Nie doznała żadnych obrażeń powyżej ud. Sama mówi, że starała się ratować głowę i tułów, na ratowanie nóg nie starczyło już czasu.

Ewa w wypadku straciła obie nogi powyżej kolan. Będzie potrzebowała protez, które umożliwią jej poruszanie się. A później czeka ją jeszcze wielomiesięczna rehabilitacja i nauka stawiania pierwszych kroków. Na szczęście Ewa nie poddaje się, przez łzy mówi, że będzie walczyć o to, by samodzielnie chodzić na protezach. Wspierają ją bliscy, znajomi ze szkoły.
 

Rodzice Ewy mówią, że najważniejsze jest to, że córka żyje. Mimo że oboje pracują, nie stać ich na tak duży wydatek, jakim są protezy. Dwie nowoczesne protezy, na których Ewa będzie mogła uczyć się chodzić, nie są refundowane i kosztują majątek – 200 000 złotych. O pomoc dziewczynie apeluje dr Andrzej Nabzdyk, który stracił nogę w katastrofie śmigłowca ratownictwa medycznego oraz strażak Sławomir Wilczyński, który po wypadku w drodze na akcję ratunkową stracił obie nogi.

Kto z nas nie był nastolatkiem? Kto nigdy nie złamał zakazu? Kto nie popełnił błędów? Ewa za swój błąd poniosła już najwyższą karę. My możemy sprawić, aby znów się uśmiechnęła! Ewa mimo młodego wieku nie załamała się i zbiera siły, by stanąć na nowych nogach. My możemy jej w tym pomóc i zebrać pieniądze na specjalistyczne protezy. Razem możemy postawić Ewę na nogi!

Wsparli

X zł

Anonimowa Pomagaczka

Dużo zdrowia!
20 zł

Anonymous

Będzie Dobrze!!!!
20 zł

Joanna

Trzymaj się Ewuś!
50 zł

Anonymous

100 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
115%
347.79 zł Supported by 9 people CEL: 300 ZŁ