Spływaj białaczko

Spływ kajakowy Wisłą z Warszawy do Gdańska „Spływaj białaczko” ma uczcić 70 rocznicę powstania Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, a jednocześnie pomóc dzieciom chorym na białaczkę. Pomysłodawcy – leśnicy z Kartuz – zbierają pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego UCK oraz arte i muzykoterapię dla małych pacjentów.  

Ich motto: "Żeby dokonać wielkich rzeczy, musimy nie tylko działać, ale także marzyć, nie tylko planować, ale także wierzyć". Anatol France.

Pomysł zrodził się w Posterunku Straży Leśnej w Kartuzach, gdzie pracują - Wojciech Kobiela-księgowy, Jarosław Pawlikowski - inżynier nadzoru i Wojciech Kiełpikowski - komendant PSL. Postanowili spłynąć kajakiem Wisłą z Warszawy do Gdańska w 10 dni. Krzysztof Melder i Kamil Balewski zadeklarowali pomoc przy asekuracji wyprawy.

Wojciech Kiełpikowski, sam po nowotworze krwi i przeszczepie szpiku, postanowił na sportowo wesprzeć podopiecznych Fundacji z Pompą – Pomóż Dzieciom z Białaczką. Spływ odbędzie się w maju. Start przy rzecznym posterunku Policji w Warszawie 1 maja, zakończenie w gdańskiej przystani kajakowej Żabi Kruk 10 maja.

Nasz cel to przynajmniej jedna pompa infuzyjna BBraun. Jej cena to 5 tysięcy złotych. Będzie służyła małym pacjentom Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego UCK.

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Ludziom lasu i dzieciom z białaczką- przyjaciele leśników
100 zł

Anonymous

Obiecałam że będzie 100% i obietnicy dotrzymuję...kiedyś Królowa teraz Baba Jaga...
20 zł

Anonymous

Do stówki
50 zł

Anonymous

BRAWO PANOWIE. DARZ BÓR
50 zł

Anonymous

180 zł

Anonimowy Pomagacz

Dar od uczniów klasy VIa ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gdańsku

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
103%
5,150 zł Supported by 98 people CEL: 5,000 ZŁ