Aleksander Kotyński

Aleksander Kotyński
Aleksander Kotyński
prowadzi skarbonkę w ramach wydarzenia
Standup Challenge Warszawa 2020

Moi Drodzy, 

10 Września wystąpię na Gali Stand up Challenge w Klubie Puenta w Warszawie.  Przez wiele tygodni będę przygotowywał się do wystepu na scenie przed setkami osób. Moim celem będzie opanować sztukę Standupu na tyle ile potrafię i Was rozbawić. Będzie mi niezwyle miło jeżeli będę mógł liczyć na Wasze wpłaty na moja zbiórkę na Fundację Siepomaga, która od wielu lat wspiera najbardziej potrzebujących. W tym przypadku pomagamy domu dziecka. W zamian obiecuje na scenie dać z siebie wszystko!

Poza promowaniem Stand upu , cały projekt ma tez cel charytatywny - wspieramy Fundację Siepomaga, która zebrane środki przekaże Fundacji Dom w Łodzi, która prowadzi wyjątkowe miejsce: dom dziecka – dom dla dzieci chorych i niepełnosprawnych.

https://www.domwlodzi.org/pl/

Zapraszamy do wspierania swoich znajomych poprzez wpłaty na ich indywidualne skarbonki. W zamian dadzą z siebie wszystko na Gali Standup Challenge 10 Września.

Trudno przewidzieć czy będą same suchary czy tłum będzie wywracał się z krzeseł zrywając boki - jedno jest pewne - będzie dobra energia oparta na pomaganiu i będę emocje na scenie!

Każdy kto dokona wpłaty minimum 30 zł otrzyma gratis za jakiś czas mojego audiobooka książki "Oby nie za późno".

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Fundacja Siepomaga
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja Siepomaga

Wsparli

190 zł

Anonymous

30 zł

Michal

Oby się udało
30 zł

MR B

Brawo super inicjatywa .
Aleksander Kotyński
Aleksander Kotyński
prowadzi skarbonkę w ramach wydarzenia
Standup Challenge Warszawa 2020
100%
250 zł Supported by 3 people CEL: 250 ZŁ
Donate