Świąteczny dar serca dla najbardziej potrzebujących.

SingleParents.pl
organizator skarbonki

Święta Bożego Narodzenia większości z nas kojarzą się z ciepłą, rodzinną atmosferą, wspólnym celebrowaniem wieczerzy wigilijnej i wzajemnym obdarowywaniem się prezentami. 

Są jednak ludzie, którym sytuacja życiowa odebrała szansę, na radosne przeżywanie tegorocznych Świąt. Matki, które wraz z dziećmi były zmuszone porzucić swoje domy, by uciec od przemocy i patologii. Ratując życie, często pozostawiły za sobą cały dobytek. Schronienia udzielił im Ośrodek dla Ofiar Przemocy "Dom" w Warszawie. 

 

Jednocząc nasze siły, możemy wywołać uśmiechy na ich twarzach. Wspólnie spełnijmy marzenia o świątecznych prezentach!

Liczy się każda, nawet najdrobniejsza wpłata!

Celem zbiórki jest:

Zakup gwiazdkowych prezentów dla dzieci i ich matek mieszkających w Ośrodku dla Ofiar Przemocy "Dom" w Warszawie przowadzonym przez Stowarzyszenie Pomocy i Interwencji Społecznej.

Dowiedz się więcej o Ośrodku

Odwiedź profil na Facebooku

Co będą zawierać paczki?

Każdy z prezentów będzie starannie dobrany do osób, które obdarujemy. Wspólnie z Dyrekcją Ośrodka poznamy potrzeby i pragnienia mieszkańców, tak aby podarunki były spełnieniem ich świątecznych pragnień. 

Marzenia, szczególnie te dziecięce, chwytają za serce. Kto z nas umiałby odmówić maluchowi pary ciepłych butów w których będzie mógł pobawić się w śniegu? Lalki albo zestawu kolorowych długopisów do szkoły?

Ile prezentów szykujemy?

Budżet zgromadzony w tej zbiórce pozwoli nam na sfinansowanie i pokrycie kosztów pakowania oraz dostarczenia prezentów dla wszystkich mieszkańców Ośrodka - dziewięciu mam i trzynaściorga dzieci. 

Każda kwota ponad założone 100% wzbogaci i uatrakcyjni prezenty :)

Zostało bardzo mało czasu. Nie zwlekaj - wpłać już teraz. Nawet najdrobniejsza składka będzie ogromnym darem serca dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.

 

Organizator:

Organizatorem zbiórki jest portal SingleParents.pl, przyjazne miejsce w sieci dla Rodziców samodzielnie wychowujących dzieci.

Polub nas na Facebooku.

 

 

 

Wsparli

50 zł

Anonymous

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Wystarczy udostępnić post na fb. Dzięki temu że ktoś to zrobił mogłam wam choć trochę pomóc.
30 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

chciałabym naprawić cały ŚWIAT ale nie umiem , ale może chociaż taki mały podarunek wywoła uśmiech na smutnej twarzy jakiegoś dziecka.
5 zł

Anonimowy Pomagacz

Zdrowych spokojny Świąt Bożego narodzenia
15 zł

kaskazimnoch

Spokojnych Świąt!:)

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
86%
1,565 zł Supported by 47 people CEL: 1,800 ZŁ