Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do profilu Potrzebującego
Show Hide

Please help us save our son’s heart, we can’t wait any longer!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 7,082 people
467,083.78 zł (108.72%)
Goal
cardiac surgery boston children's hospital

Tadzio Kruczek, 20 months

Wrocław, dolnośląskie

Congenitally Corrected Transposition of the Great Arteries with pulmonary atresia and the large ventricular septal defect + Ebstein anomaly

Started: 30 July 2020
Ends: 01 October 2020

Dziękujemy Wam za udział w tej zbiórce, za każde udostępnienie, za każdą nawet najmniejszą wpłatę, za pomoc w organizacji. Jako rodzice czujemy ogrom szczęścia i wdzięczności. Byliście niesamowici!

Tadzio Kruczek

Dzięki Wam na początku listopada Tadzio pomyślnie przeszedł pierwszą operację w Boston Children’s Hospital w USA i w ekspresowym tempie wrócił do siebie. Już po 5 dniach został wypisany ze szpitala. Dobrych wieści mamy więcej! Otóż lekarze orzekli, że serce Tadzia jest silne i klasyfikuje się do drugiego etapu leczenia. To dla nas najlepsza informacja, jaką mogliśmy dostać! Nie możemy jednak czekać zbyt długo, gdyż wszystkich niepokoi powiększający się przeciek na zastawce trójdzielnej. Kolejna operacja nie może odbyć się później niż za 4-6 miesięcy. Dlatego rozpoczynamy zbiórkę na drugą operację Tadzia w Bostonie. Tym razem kwota jest ponad dwukrotnie wyższa, bo ponad 1 mln zł. Mamy też do pokrycia dodatkowe koszty medyczne, których nie udało pokryć się z poprzedniej zbiórki. Pomożecie nam po raz drugi zawalczyć o zdrowie i życie naszego synka? Przed Tadziem najważniejsza i najbardziej skomplikowana operacja w życiu - bitwa, w której lekarze zawalczą o jego małe serce. Dzięki Twojej pomocy to może się udać!

Rodzice Tadzia,
Magda i Piotr

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 7,082 people
467,083.78 zł (108.72%)