34,942 zł

CEL: 50,000 zł


MAMY JUŻ

6988 litrów

70%

My, jubilaci z 4 i 5 listopada na urodziny zamiast prezentów, kwiatów, bombonierki, skarpetek czy krawata, bardzo prosimy o urodzinowe litry!

- Kim są jubilaci?

Przemysław Babiarz - legenda dziennikarstwa sportowego Leonard Bielecki OFM - franciszkanin, Muniek Staszczyk - piosenkarz, lider zespołu T.Love, Krystian Włodarczak - Fundacja Siepomaga, Tomasz Wolny - prezenter telewizyjny. Pięciu gości, którzy chcą pokazać, że, mimo upływających lat, chłopaki nie płaczą i mogą zrobić wiele dobrego!

- Dlaczego?

Bo to już nasza tradycja od lat i z każdym rokiem nasi urodzinowi darczyńcy przekonują, że warto ją kontynuować. Dlatego po raz piąty, w pięcioosobowym składzie, prosimy Was o urodzinowe prezenty, które mają sens. Litry paliwa!

- Dla kogo te litry?

Dla dzieci i dorosłych osób z niepełnosprawnością ze Stowarzyszenia Na Tak, żeby mogły dojeżdżać na kluczową i bezcenną rehabilitację. 

- Po ile litr?

Po głębokiej i optymistycznej analizie przyjęliśmy, że 1 litr = 5zł. 

- Czyli cel to 10 tysięcy litrów?

Dwa tysiące na głowę czyli w sumie 10 tysiący litrów! Taka ilość wystarczy, żeby podopieczni ze Stowarzyszenia na Tak mieli zapewniony dowóz na rehabilitację przez cały rok, czyli do następnych urodzin. A jeśli zbierzemy więcej? Pomocy nigdy za wiele!

Już 5. rok z rzędu przy okazji naszych urodzin ostro tankujemy. Nie wylewamy za kołnierz, ale nie polewamy też do kieliszka. Zapełniamy wirtualne kanistry paliwem, żeby osoby z niepełnosprawnością, mogły dojeżdżać na rehabilitację. Prawdziwą i niesamowicie potrzebną!

No to co? #Tankujemy!
Z góry, z całej siły i serducha DZIĘKUJEMY!

Wdzięczni jubilaci

776 osób wpłaciło

Loading...