TRIWIATRAKI POMAGAJĄ !!!

triwiatraki
organizator skarbonki

 

„Biegiem na pomoc" (www.biegiemnapomoc.pl) to akcja Fundacji SYNAPSIS, która łączy aktywność sportową z pomocą dzieciom z autyzmem. Tak jak sportowcy, osoby z autyzmem mają niejeden cel do osiągnięcia, niejedną metę do przekroczenia: od umiejętności nawiązywania kontaktu wzrokowego, odpowiadania uśmiechem na uśmiech, komunikowania się, aż po rekord świata, jakim jest umiejętność samodzielnego życia. Ten rekord mogą osiągnąć dzięki wczesnej diagnozie i odpowiedniej terapii.

 

Dlatego celem akcji „Biegiem na pomoc" jest popularyzacja wczesnej diagnostyki i terapii autyzmu oraz zbiórka pieniędzy na rozwój pierwszego w Polsce programu wczesnego wykrywania autyzmu u maluchów. Aż 15% wcześnie zdiagnozowanych maluchów ma szansę na samodzielne życie w przyszłości, a u pozostałych można znacznie ograniczyć skutki niepełnosprawności!

Ja, Krzyś razem z moją siostrą Kasią, czyli TRIWIATRAKI postanowiliśmy wesprzeć akcję „Biegiem na pomoc” i zadedykować wszystkie starty w tegorocznych zawodach  triathlonowych (pływanie, rower, bieg)  maluchom z autyzmem. Chcemy nadać dodatkowy sens naszej sportowej pasji i robiąc dobre wyniki na zawodach, robić także dobre wyniki dla dzieci z autyzmem: zwiększać wiedzę na temat autyzmu i zbierać pieniądze na diagnozę najmłodszych.

W tym roku czeka nas jeszcze:

Volvo Triathlon Series 1/2IM, 1/4IM Brodnica       - 7,8 VI 2014

Triathlon Karkonoski 1/2 IM Karpacz                    - 21 VI 2014

Triathlon Gdańsk 1/4IM Gdańsk                            - 19 VII 2014

Herbalife Triathlon Gdynia                                     - 10 VIII 2014

Prime Food Triathlon Przechlewo sztafeta rodzinna Triwiatraków, 1/4IM – 6,7 IX 2014

Razem z naszą grupą przyjaciół z IronTeam3CITY (www.ironteam3city.com) zachęcamy wszystkich do zbierania pieniędzy na ten szczytny cel. Każda złotówka skraca maluchom dystans do samodzielnego życia i chroni je przed głęboką niepełnosprawnością.

Dla wszystkich wpłacających mamy dodatkową niespodziankę. Wśród darczyńców rozlosujemy fantastyczną nagrodę. Będzie to niesamowita podwodna przygoda, dosłownie podwodna. Przy współpracy z renomowanym Centrum Nurkowym TRYTON z Gdańska (www.cn-tryton.pl) zaprosimy jedną osobę na zupełnie prywatne nurkowanie i zwiedzenie podwodnego parku rozrywki w Jeziorze Kłodnio w Chmielnie. Oczywiście pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora nurkowania. A nasza ekipa uwieczni wszystko na filmie. Niezapomniane przeżycia gwarantowane. Dodatkowo otrzyma nasz teamowy T-Shirt.

Róbcie z nami dobre wyniki dla dzieci z autyzmem!

Pozdrawiamy TRIWIATRAKI

Wsparli

45 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Barbara Janusz

Startuję wirtualnie - wpłacam realnie.
X zł

marta

siła:)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Szczytny cel. Jesteście super TriWiatraki!
30 zł

luknow83

Pomagamy!!!
59,35 zł

Anonymous

Powodzenia w Brodnicy!!! TriWiatraki Siła!!!!

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
45%
1,365 zł Supported by 26 people CEL: 3,000 ZŁ