Fundacja Trzeba Marzyć

Fundacja Trzeba Marzyć
6 Stałych Pomagaczy
Agnieszka Fronia
15 zł miesięcznie
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Typ Charity organisation

Lokalizacja Sopot, pomorskie

Nadrzędnym celem naszej Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci, których życie jest zagrożone. W ten sposób pragniemy sprawić, by nasi podopieczni choć przez chwilę przenieśli się w inny świat, pełen marzeń, tych najlepszych, spełnionych. W realizacji tego wydarzenia zawsze udział biorą ich rodzice lub opiekunowie, a także rodzeństwo.

Chcielibyśmy, aby dzięki spełnianym marzeniom dzieci nigdy nie przestawały wierzyć w to, że nawet rzeczy z pozoru niemożliwe, stają się możliwymi.

Do tej pory spełniliśmy już ponad 500 marzeń. Pełny opis każdego z urzeczywistnionych pragnień można znaleźć na naszej stronie internetowej. Wciąż jednak wiele chorych i cierpiących dzieci czeka na spełnienie swoich marzeń.

Organizujemy również bale charytatywne dla dzieci, z których cały dochód przeznaczamy na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

Promujemy postawy społeczeństwa obywatelskiego również poprzez pomoc w zatrudnieniu osobom niepełnosprawnym lub ich bezpośrednim zatrudnianiu w przyszłości. Pośredniczymy w kojarzeniu podmiotów i osób prywatnych, które pragną pomagać w każdy możliwy sposób.

Za naszą działalność już otrzymaliśmy wiele wyróżnień i gratulacji.

6 Stałych Pomagaczy
Agnieszka Fronia
15 zł miesięcznie