Prezent urodzinowy inny niż wszystkie

Irmina Wolniak
organizator skarbonki

Pod koniec czerwca kończę 33 lata, nie ukrywam swojego wieku, ani pierwszych siwych włosów ;) Jestem z nich bardzo dumna, bo im jestem starsza, tym więcej mam możliwości, aby pomagać i ułatwiać to pomaganie innym, dlatego zapraszam Cię do pewnego wyzwania! Ciekawy?

Jeśli chciałbyś podarować mi prezent urodzinowy inny niż wszystkie, dorzuć do tej skarbonki kilka złotych. Moim wymarzonym prezentem urodzinowym będzie opłacenie ROCZNEJ TERAPII SPECJALISTYCZNEJ DLA JEDNEGO DZIECKA z Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Stowarzyszenie od ponad 37 lat pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz maluchom z rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Podopieczni Stowarzyszenia to dzieci, które niosą ze sobą bagaż bolesnych doświadczeń. Wiele z nich każdego dnia mierzy się z ich konsekwencjami, takimi jak deficyty poznawcze, emocjonalne, zaburzenia mowy czy integracji sensorycznej.  Aby uporać się z trudnymi wspomnieniami, odbudować poczucie bezpieczeństwa i odzyskać nadzieję, często potrzebują nawet wieloletniej pracy terapeutycznej i profesjonalnego wsparcia psychologicznego.


CEL ZBIÓRKI:
5 tys.  - koszt rocznej terapii psychologicznej dla 1 dziecka, dostosowanej specjalistycznie do jego potrzeb.

Jako dziecko, pomimo ogromnej potrzeby i wielu deficytów nie miałam szansy na pomoc dobrego, troskliwego terapeuty, wiem, że obecnie szanse są równie małe. Dlatego jeśli uda nam się zebrać chociaż na ta jedną terapię, to i tak będzie to jedna i aż jedna więcej, niż jest to obecnie.

Wsparli

30 zł

Emila

20 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

20 zł

Monika Z

Happy Birthday
50 zł

Anonymous

20 zł

Skinderunio

Powodzenia!

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
51%
2,550 zł Supported by 44 people CEL: 5,000 ZŁ