Łucja i Janek zamiast kwiatów...

Łucja i Janek
organizator skarbonki

Przy okazji naszego ślubu chcieliśmy zrobić coś dobrego dla innych - bardziej potrzebujących. Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się wesprzeć Stowarzyszenia WIOSNA, które jest organizatorem takich akcji jak Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości.
 

Bardzo podoba nam się działalność tego stowarzyszenia - Szlachetną Paczke wszyscy znają, a nam szczególnie podoba się akcja Akademia Przyszłości - KUP INDEKS.
 

W Akademii chodzi o to, że niektórym dzieciom nie idzie w szkole tak dobrze jak poszło nam - dzieje się tak z różnych względów. Na szczęście takie pasmo niepowodzeń można przerwać - okazuje, że się indywidualna praca raz w tygodniu z osobistym tutorem potrafi zmienić wszystko - pozwala przezwyciężyć niesmiałość, zaliczyć pierwsze sukcesy.

Zobaczcie wideo Akademii Przyszłości:

Kwota 2 500 zł, które ustawliśmy sobie za cel, Stowarzyszenie WIOSNA może np. wydać na CAŁOROCZNĄ POMOC DLA PIĄTKI DZIECI Jak uzbieramy więcej, nie martwcie się! Stowarzyszenie na pewno dobrze wyda te pieniądze, a dzieci potrzebujących jest bardzo wiele (rocznie z klasy do klasy nie zdaje 58 tys. dzieci).

Łucja i Janek

O Akademii Przyszłości:

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomaga dzieciom w potrzebie. Dzieciom, które mimo młodego wieku, mają za sobą trudną historię. Dzieciom, które potrzebują nie tyle rzeczy, co człowieka. Tym kimś staje się dla dziecka wolontariusz, który na cotygodniowych, indywidualnych zajęciach pomaga mu uwierzyć w siebie pokonując z nim szkolne problemy.

Zobacz komu pomaga Akademia Przyszłości:
http://www.kupindeks.pl/komu-pomagamy.html

Akademia Przyszłości stworzyła System Motywatorów Zmiany - unikatową metodologię pracy z dzieckiem, nakierowaną na przemianę myślenia dziecka o sobie samym. To dzięki niej dziecko zaczyna wierzyć w swoje możliwości! W ciągu 10 lat pomogli 4 547 dzieciom! Jednym z elementów Systemu są cotygodniowe zajęcia dziecka z osobistym tutorem – wolontariuszem, który pomaga mu nie tylko w nauce, ale przede wszystkim wzmacnia jego samoocenę. Po każdych zajęciach wolontariusz wpisuje osiągnięcia swojego ucznia do Indeksu Sukcesów.

Organizatorem Akademii Przyszłości jest Stowarzyszenie WIOSNA.

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

146,43 zł

LEG :-)

Dobra karma, jaszcze do Was wróci!
50 zł

Aaaanonimowy

103,57 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Anonymous

100 zł

Marta i Bartek G

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
101%
2,540 zł Supported by 32 people CEL: 2,500 ZŁ